ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap ve Ferdi Tayfur Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Müzik Kaynaklarını Kullanın

ION Superior pikap kayış sistemine sahip döner tablalı pikap, bütün müzik kaynaklarını çalma özelliğine sahiptir. Üstün özelliklere sahip olan ahşap hoparlörlü pikap, benzerlerine göre çalarken daha az titreşim meydana getirir.

Nostaljik ve Şık Tasarım

Ahşap ve şık bir gövde tasarımına sahip olan LP pikap, İON superior lP bluetooth hoparlöre sahiptir. Sahip olduğu benzersiz tasarım ayrıntıları ile müzik keyfinize nostaljik bir hava katar.

7 Farklı Kaynak

ION superior LP hoparlörlü pikap; CD, plak, kaset, bluetooth, AUX, AM/FM radyo ve USB olmak üzere tam 7 değişik kaynak üzerinden müzik çalabilme özelliğine sahiptir. Müzik çalacağınız kaynağı seçmek için ise yalnızca ön panel üzerinde bulunan tuşu kullanmanız yeterlidir.

Yenilikçi Yaklaşım

Bluetooth özelliği bulunan herhangi bir cihaz üzerinden kablosuz olarak müzik akışı sağlayabileceğiniz hoparlörlü pikap, aynı zamanda USB ile müzik çalma özelliğiyle farkını ortaya koyar.

Eski Kasetlerinizi Dinleyin

Superior LP pikap, eski kasetlerinizi dinlemenizi ve dilerseniz dijital formata dönüştürmenizi sağlayan dahili bir kaset çalara sahiptir. Böylece müzik dinlemek için ekstra bir hazırlık ve hoparlöre ihtiyaç duymadan nostaljinin tadını çıkarabilirsiniz.

Daha Yüksek Ses Sistemi

Yüksek seste müzik dinleme keyfi yaşamanızı sağlayan nostaljik ahşap plakçalar, dahili girişleri sayesinde harici ses sistemine bağlanabilir ve sesi yükseltme şansı tanır. Ayrıca sahip olduğu LED ekran ile frekans bilgileri, müzik kanalı ve parça numarası gibi bilgileri görmenizi sağlar.

Muhteşem Bir Ses Dönüştürücüsü

Ahşap görünümlü nostaljik pikap, ses dönüştürme özelliğine sahiptir. Yalnızca USB girişi aracılığı ile plaklarınızdan veya diğer çalabildiği ses kaynaklarından gelen sesi, dijital sese dönüştürmeye imkan verir.

Sorunsuz Müzik Geçişleri

LP ahşap hoparlörlü pikap; 78 RPM, 45 RPM ve 33 RPM hızları arasında rahatça  geçiş yapabilme özelliği ile tasarlanmıştır. Bu sayede seçim yaptığınız müzik türü fark etmeksizin sorunsuz şekilde dinlemenizi sağlar.

Özellikler

  • Hoparlör: Dahili
  • Dönüş hızı (RPM): 33/45, 78
  • Bluetooth: Var
  • Diğer çalma opsiyonları: FM/AM radyo, CD, Kaset, USB
  • Girişler: Kulaklık, AUX
  • Çıkışlar: Stereo RCA, USB Out
  • Çalışma Sistemi: Kayış sistemi
  • Görünüm: Retro

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
KAHVERENGİ
Ana Renk
KAHVERENGİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
ION SUPERİOR LP AHŞAP HOPARLÖRLÜ PİKAP VE FERDİ TAYFUR PLAK
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
KAHVERENGİ
Marka
ION
Henüz yorum yok