ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap ve Ferdi Özbeğen Nice Yıllara Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

ION Superior ile Yedi Özellik bir Arada

Plak çalma ile birlikte CD, kaset çalabilen, AM/FM radyo oynatabilen ve USB, AUX, Bluetooth gibi bağlantı türlerini destekleyen Superior LP bir retro pikaptan çok daha fazlasıdır.

Tek Ürün ile Müzik Dinleme Ayrıcalığı

ION Superior retro pikap, kasasına entegre edilmiş hoparlörleri ve stereo amplifikatörü ile tek başına bir ses sistemi özelliğindedir.  Bu pikap ile müzik dinleme köşenizde yerden tasarruf edebilir, kalabalık kablolarla uğraşmadan müziğinizin keyfini çıkarabilirsiniz

Belt-Drive ile Üstün Çalma Performansı

Pikabın motorunu döner tablaya bir kauçuk kayış vasıtası ile bağlayan Superior pikap, plak çalma sırasında cihazın ses kalitesini bozacak şekilde hareket etmesini önler ve plak sesinde gürültü veya kanal eşitsizliği gibi sorunların meydana gelmesini engeller.

Tüm Plak Koleksiyonunuzu Tek Pikap ile Dinleyin

33’lük, 45'lik ve 78’lik plakların hepsini oynatabilen ION plak ile en kapsamlı plak koleksiyonunuzun bile tümünü çalabilir, tek cihaz aracılığıyla müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Plaklarınızı Orijinal Kalitede Dijitalleştirin

Bir USB girişi içeren pikap ile tüm plaklarınızı veya pikap üzerinden, kaset, CD veya sevdiğiniz radyo programları gibi çalıp dinleyebileceğiniz her şeyi eş zamanlı olarak kaydedebilir, MP3 formatına dönüştürebilirsiniz.

Pikabınıza Her Yerden Bağlanın

Bluetooth bağlantı noktası ile kullanılabilen telefon, tablet gibi cihazlarınızdaki sevdiğiniz müzikleri pikabınıza doğrudan aktarabilir, dijital olarak satın aldığınız eserleri ION pikap kalitesi ile dinleyebilirsiniz.

Ferdi Özbeğen Plak Hediyesi

Superior pikap, Ferdi Özbeğen’in 1980 yılında yayınlanan “Nice Yıllara” albümünü 33’lük LP (longplay) plak biçiminde hediye olarak sunar. Ürünün yanında gelen bu nadide plak ile nostalji yapabilir, eski günlerinizi hatırlayabilirsiniz.

Dekorasyonunuza Tam Uyan Pikap

Ahşap malzemeden üretildiği için kahvenin en uyumlu tonunda olan bu pikabı evinizin hemen hemen her köşesine konumlandırabilir, bu şık ürünü ayaklı veya ayaksız olarak kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Malzeme: Ahşap
 • Hoparlör Türü: Dahili
 • Dönüş Hızı (RPM): 33/45, 78
 • Bluetooth: Var
 • Diğer Çalma Opsiyonları:  FM/AM Radyo, CD, Kaset, USB
 • DJ/Performans: Yok
 • Girişler: Kulaklık, AUX
 • Çıkışlar: Stereo RCA, USB Out
 • Çalışma Sistemi: Kayış Sistemi
 • Görünüm: Retro
 • Ağırlık: 8.6 kg
 • Ölçüler: 47 x 38.1 x 24.3 cm
 • Maksimum Güç Tüketimi: 20W
 • Hoparlör Çıkış Gücü:  2W + 2W

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.