Xiaomi Mi Outdoor Bluetooth Mini Hoparlör IPX5

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık ve Taşınabilir Dizayn

Xiaomi Mi Outdoor Mini hoparlör şık ve kompakt tasarımıyla her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir boyuta sahiptir. Yuvarlak tasarımı ile sesi dalgalar halinde eşit şekilde yayar ve her yerden duyulmasını sağlar.


Outdoor Sporların Vazgeçilmezi

Kamp yaparken ya da doğada trekking yürüyüşlerine çıktığınızda yanınıza alabilirsiniz. Asılabilir olmasını sağlayan kordonu, yüksek dayanıklılık gösteren tasarımı ve güçlü sesiyle müziği her yere taşıyabilirsiniz.


Saatler Boyu Dinleme Keyfi

Xiaomi Mi Outdoor Bluetooth Mini Hoparlörün performansı sayesinde saatler boyu kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. Güçlü dahili bataryası sayesinde 10 saate varan çalma süresi sunar.


Toz ve Kum Sorun Olmaktan Çıkar!

Plajda arkadaşlarınızla vakit geçirirken müziksiz kalmayın! Toza, kirlenmeye ve kuma karşı direnç gösteren özel tasarımı sayesinde her an üstün ses deneyimi yaşayabilirsiniz.


Su Sıçramalarına Karşı Dirençli

Hoparlör, IPX5 seviyesinde damlama ve su sıçramasına karşı dayanıklıdır. Nemli ve ıslak mekanlarda da kullanıma uygundur.


Akıllı Cihazlarla Senkronize Olun

Xiaomi Mi Outdoor kablosuz hoparlör modelinin üstün bağlantı seçenekleri sayesinde gereksiz eşyaları taşımanıza gerek kalmaz. Kablo zorunluluğunu ortadan kaldıran model bluetooth aracılığıyla akıllı cihazınıza bağlanır.


10 Metreye Varan Bağlantı Mesafesi

Güçlü, kararlı ve dinamik... Bluetooth 5.0 teknolojisinin kesintisiz gücüne hakim olan Xiaomi Mi Outdoor Mini’yi kullanırken aynı yerde olmanıza gerek yok. 10 metreye varan bağlantı mesafesi sayesinde müziğin tadını geniş alanda çıkarabilirsiniz.


İster Şarkı Dinleyin İster Kaydedin

Xiaomi Mi Outdoor Bluetooth Mini Hoparlör dayanıklılık ve kablosuz kullanımın yanı sıra dahili mikrofonuyla da büyülüyor. Güçlü sesini pekiştiren mikrofonu sayesinde kendi şarkılarınızı akıllı cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Xiaomi
  • Tür: Bluetooth kablosuz hoparlör
  • Boyut:  86x45x86 mm
  • Ağırlık: Yaklaşık 190 gr
  • Pil: 10 saat (çalma süresi)
  • Bluetooth: 5.0,
  • Bağlantı Mesafesi 10 m
  • Portlar: USB Tip C
  • Dayanıklılık: IP5X (toz), IPX5 (su sıçraması)
  • Mikrofon: Var

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Fonksiyonları
5,0