Rowenta CF9522 Brush Activ Elite Keratin & Shine Saç Fırçası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Göz Alıcı Hacim Ve Hızlı Kurutma

Brush Aktiv döner fırça, 1000 W gücüyle hızlı ve zahmetsiz kurutma ile benzersiz parlaklık sağlar. 2 döner fırça (40 mm ve 50 mm) profesyonel kalitede saç kurutma deneyimi sunarken Keratin & Shine kaplama elektriklenmeyi önleyerek pürüzsüz ve kontrol edilebilir saçlar sağlar.  

Her Saç Boyuna Uygun Fırçalar

Saçlarınızın boyuna ve yapısına göre farklı iki fırça bulunur. 5 cm döner fırça uzun / kalın telli saçlar için şekillendirmenize yardımcı olurken, 4 cm döner fırça kısa ve orta uzunlukta / ince telli saçlar için kullanılabilir.

Özellikler

  • 1000 W Güç
  • 2 Hız Ayarı
  • 2 Hava Akışı
  • Soğuk Hava Üflemesi
  • Kreatin& Parlama Kaplama
  • 1,8 Kablo Sarma
  • 220 / 240 V

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.