Cubic Fun 3D 117 Parça Puzzle Big Ben Saat Kulesi- İngiltere

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Londra’nın Dünyaca Ünlü Saat Kulesi

Dünyadaki ikinci en büyük dört yüze sahip saat kulesi olarak bilinen Big Ben, İngiltere’nin en önemli sembollerinden biridir. 117 parçadan oluşan saat kulesi maketini eğlenceli bir zaman geçirmek için kullanabilirsiniz. Bütün parçaları birleştirip ortaya çıkan eseri bütün halinde muhafaza edebilirsiniz. 3D görüntü özelliği ile son derece gerçekçi duran parçayı sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Puzzle Boyutları

  • Bitmiş Puzzle Boyutu: 47 cm x 25 cm x 62,5 cm 

Genel Özellikler

Parça Sayısı
117

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.