Razor A125 GS Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Binicilik Dengesi Gelişimine Yardımcı Olmak için Geliştirildi

Sportif ve eğlenceli tarzı ile bir adım öne çıkan A125 GS scooter modeli, yüksek performansı sayesinde beklentileri karşılar. Kolay kullanıma sahip ürün, konforlu bir sürüş sunar. 5 yaş ve üzeri çocukların fiziksel aktivitelerinde yer bulan model, binicilik dengesi gelişimine de katkı sağlar.

Yüksek Kaliteli Yapısı ile Üstün Rahatlık Performansı

Montaj ihtiyacı olmadan pratik şekilde kurulabilen scooter, sık tercih edilen modeller arasında yer alır. GS Alman üretim kalite belgesine sahip olan model, kompakt yapısı sayesinde çocuklara yüksek konfor sunar.

Emniyetli Sürüş Sunan Geniş Tekerlekler

Çocukların eğlenceli anlarına eşlik eden model, yumuşak ve geniş tekerlekleri sayesinde güvenli bir sürüş deneyimi yaşatır. 125 mm çap ölçüsüne sahip olan poliüretan tekerlekler, pürüzsüz zeminde sessiz hareket sunarken, pürüzlü zeminde güçlü tutunma sağlar. 

100 Kg Ağırlığa Kadar Taşıma Kapasitesi

Ergonomik kasa yapısı ile dikkat çeken scooter zeminden 84 cm, scooter tabanından ise 77 cm yüksekliğe sahip direksiyon gidonu ile öne çıkar. 100 kg taşıma kapasitesi sayesinde çok yönlü kullanım sunan ürün, her açıdan ayrıcalıklı bir deneyim yaşatır.

Çocukların Bile Taşıyabileceği Kadar Hafif Ağırlık

A125 GS scooter modeli, havacılık endüstrisinde kullanılan özel alaşım alüminyum malzemelerden imal edilir. Son derece hafif yapı sunan ürün 2.26 kg ağırlığı sayesinde çocukların bile kolaylıkla taşıyabileceği kadar hafiftir. 

Patentli 3 Farklı Konumda Katlanabilir Tasarım

Scooter modeli sadece 1 dakika için katlanıp açılabilir özelliğe sahiptir. 3 farklı konumda zahmetsizce açılan ürün, patentli tasarımı ile beğeni toplar. Muhafaza sırasında kullanıcısına avantaj sağlayan scooter’ı evde ve arabada güvenli şekilde saklayabilirsiniz.

Yoğun Kullanımlarda Bile Rahatlık Avantajı

Scooter modelinin kontrol kolu polistren kaplama kullanılarak tasarlanmıştır. Terleme ve yorulmayı büyük ölçüde önleyen yapı, uzun süreli kullanımlarda bile yüksek konfor sağlar. 

Şık Tasarımı ile Çocukların Favorisi

Göz alıcı tasarımı ile beğeni toplayan ürün çocukların favorileri arasında yer alır. Farklı renk seçenekleri ile sunulan modeller, çocukların eğlenceli dünyasına hitap eder.

Teknik Özellikler

  • Marka: Razor
  • Model: A125 GS
  • Malzeme: Alüminyum alaşım
  • Arka Tekerler Freni: Var
  • Taşıma Kapasitesi: 100 kg
  • Tekerlekler: 125 mm çaplı poliüretan
  • Boyutlar: 86x66x34 cm
  • Gövde Tasarımı: Üç konumda katlanabilir 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.