Gitane Buddy Erkek Çocuk Bisikleti 250H V 16 Jant

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

VELESBİT BİSİKLET MOTOSİKLET OYUNCAK VE SPOR EKİPMANLARI TURİZM İNŞAAT TARIM İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş-137293

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İki ve Dört Tekerlekli Kullanım Avantajı

Gitane Buddy erkek çocuk bisikleti iki ve dört tekerlekli kullanım avantajını bünyesinde barındırır. Çocukların erken yaşta, adım adım ilerleyerek bisiklet kullanmayı öğrenmesini sağlayan model hem iki hem de dört tekerlekli sürülebilmesi sayesinde öğrenim sürecini daha güvenli hâle getirir.

V Fren ile Gelişmiş Güvenlik

Bisiklette V fren sistemi mevcuttur. Çocukların sürüş esnasında aniden durmaları gereken anlarda bile üst düzey güvenlik vadeden V fren, ebeveynlerin gözlerinin arkada kalmamasını sağlar.

Çelik Kadro ve Maşa

Bisikletin V fren dışındaki öne çıkan özelliklerinden biri de çelik kadro ve maşadır. Modelin dayanıklılığını artıran çelik kadro ve maşa aynı zamanda ekstra ağırlık yaratmadığı için taşıma işlemini zorlaştırmaz.

Küçük Çocuklar İçin İdeal

16 inç jant boyutuna sahip olan Gitane Buddy, küçük yaştaki erkek çocuklarının bisiklet ile tanışması için idealdir. Bisikletin 16 inç jantları alüminyumdan üretilir. Alüminyum jantlar bisikletin dayanıklı yapısına katkıda bulunur.Tek Katlı Lastik

Modelde 16 x 1,75 tek katlı lastik kullanılır. Farklı yol tiplerinde gelişmiş sürüş performansı ortaya koyan tek katlı lastik, konforlu kullanıcı deneyimini de önemli ölçüde destekler.

Eğlence ve Rahatlık Bir Arada

16 jant Gitane Buddy erkek çocuk bisikleti eğlence ve rahatlığı bir arada sunar. Konforlu siyah selesi ile çocukların sürüş boyunca rahat hissetmelerine imkân tanıyan model, eğlenceli aktivitelerin vazgeçilmez bir parçasıdır.

İlgi Çekici Tasarım

Çocuk bisikleti ilgi çekici tasarıma sahiptir. Yeşil rengin ağırlıkta olduğu görünümü ile çocukların eğlenceli ve enerjik kişiliklerini yansıtmalarını mümkün kılan Gitane Buddy, vadettiği kaliteyi benzersiz görsel özellikleriyle de pekiştirir.

Teknik Özellikler

  • Kadro: Çelik
  • Maşa: Çelik
  • Lastik: 16 x 1,75
  • Renk: Yeşil
  • Fren türü: V fren
  • Jant boyutu: 16 inç
  • Krank takımı: 32 x 127
  • Arka dişli: SF-FW07


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.