Corelli Banner Dağ Bisikleti 408H V 26 Jant 21 Vites

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

VELESBİT BİSİKLET MOTOSİKLET OYUNCAK VE SPOR EKİPMANLARI TURİZM İNŞAAT TARIM İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş-137293

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kadın Tipi Bisiklet Kadrosu

Corelli Banner dağ bisikleti, kadınların anatomisine uygun olarak üretildiğinden, kullanım sırasında avantaj sağlar. 14 inç kadın tipi eğimli kadrosu ile konforlu sürüş sağlar.


Dağlık ve Engebeli Araziye Uygun

Boş zamanlarınızda tek başınıza ya da grup halinde patika ve dağ yollarında bisiklet sürmekten hoşlanıyorsanız Banner tam size göredir. Gezinti ve spor amacıyla dağ bisikletine ihtiyaç duyanların beklentisini karşılayan ürün 26 jant, 21 vitesli tasarımı ile engebeli yolların ustasıdır.

Dayanıklı Zincir Koruma Kapağı

Yağmur, çamur ve taş sıçramalarından bisikletin zincirini korumak uzun ömürlü olması için önemlidir. Corelli Banner modelinde bulunan zincir muhafazası sayesinde uzun süre yağlama ve değişime gerek kalmadan rahat sürüş sağlayabilirsiniz.

Yük Taşıma Aparatları

Gezinti yaparken çanta, telefon belki de piknik eşyalarını koymak için sepete ihtiyaç duyabilirsiniz. Arkadaşınızla beraber aynı bisiklete binmek ve eşyaları koymak için modelin ön ve arkasında bulunan taşıyıcı aparatları ekleyebilirsiniz.

İşlevsel Aydınlatma Lambaları

Gece karanlığında ya da puslu havalarda önü görmek zor olduğundan, bisiklet sürmekten kaçınmak isteyebilirsiniz. Banner bayan dağ bisikleti 408H modelinin ön ve arkasına eklenen aydınlatmalar ile sınırlar ortadan kalkar.

Kilit ile Kullanılabilir

Bisikletinizi kullanmadığınız zamanlarda eve ya da iş yerine çıkaramıyorsanız, güvenliğini sağlamak için kilit ve zincir kullanabilirsiniz.

Hafif ve Sağlam Materyal

Sevdiklerinizle beraber keyifli bir haftasonu geçirmek için sahilde, parkta ya da trekking parkurlarında bisiklet sürmek istiyorsanız Corelli Banner dağ bisikleti bayan modeli idealdir. 14.53 kg ağırlığına sahip olan model, alüminyumdan üretilmiştir. Hafif ve sağlam malzemesi ile sizi sürüş sırasında yormaz.

Geniş Dağ Tekerlekleri

Engebeli, toprak ve çakıl yollarda ilerlerken sağlam ve zemine uyumlu lastiklere ihtiyacınız olur. Banner,  2.10x26 Mitas Ocelot tekerlekleri ile zorlu koşullarda bile maksimum performans sergiler.

Özellikler

  • Ürün: Corelli Banner Bayan Dağ Bisikleti 408H
  • Tasarım: Beyaz, kırmızı, kadın tipi
  • Ağırlık: 14.53 kg
  • Gövde: 14 inç Alloy alüminyum kadro, Steel maşa, sele borusu ve gidon/boğazı
  • Mekanizma:          Dacron / Shimano RD-TY300 Tourney aktarıcı, Dacron ST-40 21 Vites, Steel aynakol, Dacron V Breake Alloy fren, Ata ruble, KMC Z7 zincir, Neco 910 orta göbek
  • Tekerlek: 26 inç Dacron Double Wall jant, SF-A09 QR / SF-A30 Rulmanlı ön/arka göbek, Mitas Ocelot 26x2,10 lastik
  • Eklenebilir aksesuarlar: Zincir muhafazası, ön ve arka taşıyıcı, ön ve arka lamba, kilit

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.