The Witcher 3 Wild Hunt Ps4 Oyun

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

The Witcher 3 Wild Hunt PS4 Oyun

Asla bitmesini istemeyeceğiniz, dizi tadında bir oyun olan The Witcher 3 Wild Hunt; baş karakteri Gerard'ın Polonya mitolojisinden beslenen macera dolu hayatına davet ediyor. Serinin ilk iki oyununa kıyasla oldukça geniş bir haritası olan oyun, Gerard'ın Yeneffer'in izini sürmesiyle başlıyor. 3 ana senaryosu bulunan oyun, temposu hiç düşmeyen bir maceranın içerisine sizi ilk andan itibaren çekiyor.Girişte yer alan basit eğitim bölümü ile oyunu kontrol etmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşılabiliyor olması, sade ve basit oyun menüsü ile birleşince büyük kolaylık sunuyor. Serinin diğer oyunlarının aksine açık dünya fikrine göz kırpan The Witcher 3 Wild Hunt, oldukça kompleks bir senaryoya sahip olmasına rağmen bu güç sınavı başarıyla vermeyi de ihmal etmiyor.

17 yaş Üzeri İçin Uygundur

The Witcher 3 Wild Hunt oyununu satın almadan evvel, barındırdığı cinsel ögeler ve şiddet nedeniyle 17 yaş üzeri oyuncu kitlesi için tavsiye edilen oyunlar arasında yer aldığını bilmeniz işinize yarayabilir. Bu sebeple oyun, yetişkin oyunları kategorisinde satışa sunuluyor.Gerçeğe yakın bir oyun deneyimi yaşayabilmeniz için oldukça kaliteli grafikler ve seslerle zenginleştirilen The Witcher 3 Wild Hunt oyununda ana görevin haricinde zengin yan görevler de bulunuyor. Oyun yapımcılarının sadece ana senaryoda fikirlerini harcamadıklarını, oyunun yan görevlerinin de arka plan hikayeleri ile oldukça zenginleştirildiğini siz de gözlemleyebilirsiniz.

Görevler

Oyun, her ne kadar bir açık dünya oyunu olsa da ana görevlerle birlikte yavaş yavaş açılan bir harita söz konusu. Oyunun giriş kısmının geçtiği Kael Morhen'e geçebilmeniz için önce görece daha kolay olan bölgelerde güçlenmeniz ve ana görevi izlemeniz gerekiyor. Bölgelerle sınırlandırılmış olsanız dahi oyunun harita ve görev konusunda oldukça cömert davranması sizi hem meraklandıracak, hem de her anından keyif almanızı sağlayacak.

Maceradan Maceraya Koşmak İçin Can Atacaksınız

The Witcher 3 Wild Hunt oyunu her ne kadar düşük bütçeli oyunlar arasında yer alsa da, oyun severlere, mütevazi bir oyun olmaktan çok daha ötesini sunuyor. Yayımlandıktan hemen sonra, 6 hafta içinde, 6 milyondan fazla kopya satan oyun, açık ara farkla 2015 yılının en iyi oyunu da seçildi. Playstation 4 üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyun, toplamda 200 saat oynayış süresi ile sizi ekran başına kitlemeye hazır bir şekilde bekliyor. The Witcher 3 Wild Hunt satın al butonuna tıklamadan önce, oyunun sizin seçtiğiniz opsiyonlarla birlikte 36 farklı şekilde biteceğini öğrenmek, oyuna sahip olma isteğinizi kuşkusuz daha da artıracak, devasa açık dünya oyununda Yeneffer'ın peşinden maceradan maceraya koşmak için can atacaksınız. Üstelik oyunun satışa çıkarılmasından sonra yayınlanan ek paketi ile birlikte eklenen farklı karakter, görev ve yerlerin de tadını çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
THE WİTCHER 3 WİLD HUNT PS4 OYUN
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SONY
Henüz yorum yok