Sepet 0

Minecraft Ps4 Oyun

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

 

Diğer Satıcılar

DİĞER TEKLİFLER

Oyun Tarihi

Oyunun ilk çıktığı zamanlarda, elde edilen kaynakların nasıl kullanılabileceği noktasında çok fazla oyun yönlendirmesi olmadığı için Minecraft’ın başında saatlerini geçiren oyuncular, internet üzerinden kaynak taraması yapıyordu; elbette oyunun PlayStation 4 sürümüyle buna gerek kalmıyor. Oyuncuların, toplanan kaynaklar arasında kaybolmasının önüne geçen geliştiriciler, Minecraft PlayStation 4 Edition’da hazırladıkları “Tutorial” kısmı sayesinde yeni başlayan oyunculara hangi parçaların hangi şekillerde kullanılabileceğini gayet anlaşılır şekilde öğretiyor. Tüm bu açıklamaların Türkçe olması, her yaştan oyuncunun Minecraft ile ilgili detayları rahatlıkla öğrenebilmesi açısından daha fazla değer kazanıyor.

3 Farklı Oyun Modu

“Yaratıcı”, “Hayatta Kalma” ve “Zorlayıcı” şeklinde üç farklı oyun modu sunan PlayStation 4 Minecraft oyunu, online desteği sayesinde 8 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği de sunuyor. Ayrıca 4 kişilik “Co-op” imkanı sayesinde oyun içerisinde gerçekleştirilecek aktiviteler alabildiğine eğlenceli hale geliyor. Oyunu arkadaşlarıyla birlikte oynamak arzusunda olan oyuncular için de biçilmiş kaftan yapısındaki Minecraft, oyuncunun, arkadaşları tarafından oluşturulan çiftlik ve bina gibi alanlara kolaylıkla katkıda bulunabilmesine de ortam hazırlıyor. Bunun yanı sıra Minecraft geliştiricilerinin bazıları oyunlara dahil olarak oyunculara anlık olarak destek sunabiliyor. Birçok “Plug-in”e doğrudan doğruya izin veren yapım, böylelikle oyunda normalde yapılamayan şeylerin gerçekleştirilebilmesine olanak veriyor.

Oyun Hakkında

Kaynak toplayarak yeni binalar oluşturma ya da diğer oyuncuların ortaya koydukları eserlere katkıda bulunma temeline dayanan Minecraft, bağımlılık yapıcı oyun sistemi sayesinde ilk çıktığı günden bu yana aynı heyecanla oynanıyor. Her yaştan oyuncunun büyük bir beğeniyle takip ettiği yapım, oyuncuyu herhangi bir şekilde kısıtlamadığı için oyuncular hayal güçlerinin genişliği doğrultusunda sayısız alan oluşturup yaratıcılıklarını konuşturabiliyor. Oyun içinde mevsimler değişse bile oyuncular, zihinlerinde oluşturdukları bina ya da ortamları oluşturmak adına kaynak toplayıp ulaşmak istedikleri hedefler doğrultusunda çalışıyor. Ancak gece ve gündüz döngüsünün olduğu yapımda, özellikle geceleri ortaya çıkan düşman yaratıklardan korunmak ve sığınma amaçlı kulübeler oluşturmak, oyundaki en önemli noktalardan biri haline geliyor; aksi halde yapılan çalışmaların büyük kısmı boşa gidebiliyor.

Akıcı Ve Doyurucu Oyun Deneyimi

Hem grafikleriyle hem de müzikleriyle benzersiz bir forma kavuşan oyun, PlayStation 4 platformunun teknik özelliklerini sonuna kadar kullanıyor. Doğal 1080p çözünürlükte ve 60 FPS hızında çalışan Minecraft, son derece akıcı ve doyurucu bir oyun deneyimi sunuyor. Tekdüze oyunlardan hoşlanmayan ve kaynak yönetimi temelli oyunlarla zamanını geçirmek isteyenler için ideal olan Minecraft PS4 fiyatı ile ulaşılabilir olmayı başarıyor. Özellikle oyunun açık uçlu yapısı, “Plug-in” desteği ve çoklu oyuncu olanakları göz önüne alındığında, ciddi oyuncuların arşivlerinde yer alması gereken yapım, çocukların yaratıcılıklarını konuşturabilmeleri için de son derece faydalı bir oyuna dönüşüyor.

Minecraft PS4 Oyun

Çocukların hayal güçlerini geliştiren oyuncaklardan biri olan, birbirine eklenerek yeni gereçler ya da eşyalar yapılabilmesini sağlayan yapbozlar, dijital dünyaya ilham vermeye devam ediyor. Çıktığı günden bu yana küçük büyük milyonlarca kişinin severek oynadığı Minecraft, oyunculara sunduğu serbesti ve oyun çeşitliliğiyle rakipsiz olmaya devam ediyor. İlk olarak PC platformunda boy gösteren yapım, PlayStation 4 tarafına ise “Minecraft PlayStation 4 Edition” ile geliyor. PC sürümünden farklı olan özellikleri ve diğer konsollardan onlarca kat daha büyük harita boyutlarına sahip olan Minecraft PS4 oyunu, Türkiye’deki oyuncuların oyundan daha fazla keyif alabilmeleri adına tamamen Türkçe olarak oyuncularla buluşuyor.
Ürün Model Adı
MİNECRAFT PS4 OYUN
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SONY
Henüz yorum yok

Anlaşmalı olduğumuz bankalarla alışverişini kredi kartına taksit seçeneği ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsin.

Sepetini hemen oluşturup Alışveriş Kredisi seçeneği ile ödeme adımında taksitlendirebilir, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Nasıl Kredi Kullanabilirim ?

Bir kaç adımda, krediniz anında onaylanır.

Alışveriş Kredisi ile Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Pasaj’dan aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde ücretsiz olarak kolayca iade edebilirsiniz(*)

• Ürünün teslim tarihinden itibaren 14 gün geçmediğine emin olun.
• Pasaj üzerinde “Siparişlerim” sekmesine girin.
• İade nedeninizi seçerek “İade Talebi OIuştur” butonuna tıklayın.
• SMS ile gelecek kargo kodunu not alın.
• Ürünü eksiksiz bir şekilde paketleyerek faturası ile birlikte kargoya 7 iş günü içinde teslim edin.
• Ürün bize ulaştıktan sonra maksimum 5 gün içinde kontrol edilsin, iade talebiniz onaylandığında paranız otomatik olarak bankanıza aktarılsın.

Dikkat edilmesi gerekenler
•İade edilecek ürünün orijinal kutusu bozulmamış olmalı, ürünlerde çizik veya herhangi bir hasar olmamalıdır. İade edilen ürün tüm yan ürün ve aksesuarlarıyla birlikte gönderilmelidir. Ürünlerin 14 günde iade koşullarına uygun bir şekilde iade edilmesi gerekmektedir.
•Büyük desili ürünlerde (Beyaz eşya, TV vb.) ambalajın teknik servis tarafından açılmadığı durumlar veya hasarlı ambalajlarda tutanak tutulmaması durumunda cayma hakkı geçerli değildir.
•İlgili yasa gereği faturasız iade ve değişim yapılamamaktadır.

(*)İade yapılamayan ürünler:
•Dijital ürün kodlarında iade bulunmamaktadır. Elektronik ortamda anında iletilen hizmetler veya teslim edilen ürünlerde iade bulunmamaktadır.
•Kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ve kullanımla beraber sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünlerin iadesi/değişimi yapılamamaktadır. (Tüm Kişisel Bakım Ürünleri, Kulak içi /kulak üstü kulaklık, saat, akıllı bileklik vb.)