Rampage RM-K48 X-CORAL Siyah USB 7.1 Surround RGB Işık Efektli Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Canlı Ses Deneyimi

Rampage RM-K48 X-Coral Virtual 7.1 Surround Sound oyuncu kulaklığı  ile sınırları zorlayan canlı ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyun esnasında tüm seslere hakim olmanıza imkan veren X-Coral, PC ve PS4 cihazlarla birlikte kullanılabilir. Ayrıca dönüştürücü kablo yardımıyla ürünü telefon ve tabletlerle birlikte kullanmanız da mümkün.

7.1 Stereo Kanal Yapısının Farkını Yaşayın

Rampage RM-K48 X-Coral Virtual 7.1 stereo kanal yapısı sayesinde yüksek frekanslarda ses elde edebilmenizi sağlar. Bu sayede cihaz, 110 dB +3 seviyelerine kadar ses çıkışı ile kullanılabilir.

Şık ve Rahat Kullanım

Genel hatlarıyla bir gaming kulaklıktan beklenen yapısıyla Rampage RM-K58 kulak üstü kulaklık, koyu renkli tasarımıyla oldukça şık bir görünüme sahiptir. Bunun yanında yumuşak ve  geniş kulaklık pedleri sayesinde rahatlığı ön plana alan ürün, uzun süreli kullanımlarda konforlu yapısıyla sizi yarı yolda bırakmaz.

Ayarlanabilir Kafa Bandı ile Tam Uyumluluk

Rampage oyuncu kulaklığının herkes tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesine imkan veren ayarlanabilir bant yapısı, farklı kademe seçeneklerine sahiptir. Bu kademelerden size uygun olanı kolayca ayarlayarak kullanım esnasında kulaklığınızı kendinize uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

LED Işıklı Gözalıcı Renkli Tasarım

Rampage RM-K48 X-Coral Virtual 7.1 tasarımının en can alıcı ve göz kamaştırıcı detayı, LED ışıklı dış tasarımdır. Yanıp sönebilen rengarenk RGB LED ışıklara sahip olan cihaz, USB aygıta takıldığı anda bu ışıklar ile birlikte çalışmaya başlar. LED ışık aynı zamanda cihaz mikrofonunda da kullanılmıştır.

Uzun ve Dayanıklı Kablo Yapısı

Örgülü kablo tipine sahip olan Rampage X-Coral oyuncu kulaklığı, 215 cm uzunluğundadır. Yeterli ve gerekli bir seviyede olan bu kablo boyu, oyun esnasında kolay kullanım özelliği sunar.

Ses Seviyesini Kendiniz Kontrol Edin

Cihazın ses seviyesi hem bilgisayar üzerinden hem de kulaklığın arka bölümünde yer alan manuel ayar düğmesi ile kontrol edilebilir. Bu özellik yalnızca kulaklık ses seviyesini ayarlarken kullanılabilir. Mikrofon için ses seviyesi ayarları, kullanılan PC ya da PS4 cihaz üzerinden yapılabilir.

Gürültü Önleyicili Hassas Mikrofon

42 dB +3 seviyesinde bir güçle çalışan mikrofon, gürültü önleyici özelliği ile ses çıkışını kusursuzlaştırır. Gürültü önleyici özellik sayesinde oyun sırasında klavye ve mouse sesleri mikrofondan geçerek sizi rahatsız etmez.

Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
  • Kanal Yapısı: 7.1 Stereo
  • Boynuz Çapı: 50 mm
  • Mikrofon Ses Düzeyi: 42 dB
  • Kablo Boyutu: 215 mm
  • Kulaklık Pedi: 100 mm
  • Bağlantı Tipi: Kablolu (USB Bağlantı)
  • Kulaklık Ses Düzeyi: 110 dB
  • Boyutlar: 201x100x250

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.