TC Electronic Honey Pot Fuzz Pedal

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sustain, Volume ve Tone Anahtarı

Sustain, Volume ve Tone olmak üzere sadece üç düğmeyle her durum için mükemmel fuzz'ı hızlıca çevirmenizi sağlar. Sustain düğmesi bir notayı birkaç ölçü boyunca büktüğünüz bir solo için istediğiniz kesin miktarı ayarlamanıza olanak tanır.

Dinamik Riffler için Honey Pot Fuzz

Usta tasarım, kendine has bir ömrü olan kalın, son derece güçlü akorlarda kendini gösterir ve yükselen, keman benzeri uçlarla her miksajda kendine ait olan sıkı, dinamik riffler elde etmenizi sağlar.

Fuzz Efektleri ile Değişik Stiller

Preamp sonrası efekt döngüsünde Honey Pot Fuzz açılır ve sololarınıza, ritim çalışmanıza benzersiz fuzz ekler. Kullanım şekliniz değişse de Honey Pot Fuzz inanılmaz derecede çok yönlü nefis bir fuzz ziyafeti sunar.

Dünya Çapında Popüler Honey Pot Fuzz

Honey Pot Fuzz'ın tamamen analog devresi, lambalı amfinizle organik olarak etkileşime girecek şekilde tasarlanmıştır. Pedal, amfinizin ön ucuna bir adrenalin vuruşu yapıldığında her dokunuşta bir miktar kazanç sağlar. Kısaca tüylenme ve bozulma arasındaki çizgiyi en tatmin edici bir şekilde aşan ve dünya çapındaki birçok gitarist için tatlı noktaya ulaşan bir pedaldır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC HONEY POT FUZZ PEDAL
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
YEŞİL
Orıjınal Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Henüz yorum yok