Swiss Charger SCC-10009 Spiral Ses Kablosu 1.5 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Swiss Charger Ses Kablosu ile Müzik Her Yerde Yanınızda

Spiral ses kablosu sayesinde her an her yerde sevdiğiniz müzikler yanınızda! Yüksek kalitedeki materyaller kullanılarak oluşturulan ses kablosu, 2 adet 3.5 milimetrelik altın kaplı AUX jak uca sahiptir. Sahip olduğu uçlarındaki altın konnektörler ise; sesin, mümkün olan en kaliteli şekilde iletilmesini sağlar. Akıllı telefonlar, tabletler ve diğer tüm taşınabilir cihazlarınız için kullanabileceğiniz ses kablosu, 3.5 mm AUX girişe sahip bütün cihazlarınız ile uyumludur. Bükülme ve kırılma gibi durumlar için yüksek dayanıklı fiber kumaş yapısına ve yüksek ses kalitesine sahip stereo ses kablosu, herhangi bir kurulum gerektirmeden doğrudan cihaza takılarak kullanılan pratik bir üründür. Aynı zamanda sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar ilk günkü performansta dinleme deneyimine imkan verir. Tasarımında kullanılan ses kontrol düğmesi sayesinde kolayca ses ayarlarını yapmanızı sağlar. Dahili mikrofona sahip spiral ses kablosu, telefon konuşmalarınız için mükemmeldir. Aynı zamanda 1,5 metre uzunluğa sahip kablosu, pratik bir kullanım sunar. Tabletiniz, cep telefonunuz, arabanız veya evdeki ses sisteminin AUX girişine bağladığınız MP3 çalarınız ile en iyi kalitede müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Bilgisayarınıza ya da taşınabilir bir hoparlöre ses kablosunu bağlayarak kullanabilir ve kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.