Swiss Charger SCC-10019 Spiral Ses Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Aksesuarların Mesafesini Uzatır

Otomobilde sesli görüşme yaparken ya da bilgisayardan müzik dinlerken kulaklığınızın kablosu kısa mı geliyor? Swiss Charger spiral ses kablosu, o zaman tam size göre! Uzatılabilir ses iletim kablosu ile kulaklığınızı dilediğiniz mesafeden kullanmanıza olanak tanır. Spiral şeklinde sarılı olduğu için az yer kaplayan ve derli toplu duran kablo, çekilerek uzatıldığında 1 m mesafeye ulaşır. Kendi kulaklığınızın kablo mesafesine ek olarak 100 cm daha ekleyerek kullanım sırasında konfor sağlarsınız. Swiss Charger ses kablosu, iki adet A (erkek) uçtan oluştuğu için bir aracı niteliğine sahiptir. 3.5 mm standart AUX jak tasarımı ile ses kalitesini düşürmeden kablo mesafesini uzatmayı başarır. Üründe bulunan dahili mikrofon sayesinde sadece dinleme değil, konuşma için de güvenle tercih edebilirsiniz. Kesintisiz bağlantı sunan kaliteli materyalleri ile kristal netliğinde ses deneyimi yaşatır. Arkadaşlarınızla ve sevdikleriniz ile telefon görüşmeleri yapabilir ya da görüntülü konuşarak işlerinizi halledebilirsiniz. SCC-10019 ses kablosu araç içi donanımlar, bilgisayar ve telefon gibi ses çıkışları ile tam uyumluluk sağlar. Kablo üzerinde yer alan ergonomik kontrol tuşları ile ses düzeyini ayarlayabilir, kendiniz için en rahat seviyede kullanabilirsiniz. Kontrol tuşları sayesinde cihaza yakın olmanıza ve pozisyonunuzu değiştirmenize gerek kalmaz.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.