Behringer UO300 3 Modlu Octaver Efekt Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kullanım Kolaylığı Sunan LED Işık

Kontrol panelinin üst kısmında yer alan LED ışık sayesinde Behringer UO300 efekt pedalının pil durumunu/güç kaynağına bağlı olup olmadığını görebilir, açık veya kapalı durumda olduğunu takip edebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı dostu kontrol panelinde yer alan devasa kadranlar ve tek dokunuşla çalışan Bypass tuşu sayesinde pedalın sunduğu tüm olanaklardan zahmetsizce faydalanabilirsiniz.

Klavye ve Bass İyileştirme Özelliği

Gitar riff'lerini zenginleştirmenin yanı sıra klavye ve bass'ları da canlandırmak için kullanabileceğiniz Behringer UO300 efekt pedalı, Bypass Modu ile sinyal bütünlüğünü sağlar ve sürekli hale getirir.

Pratik Kullanım ile Performans Geliştirme

Düşük, orta ve yüksek frekanslara özel aralık kontrolü sayesinde Range ekleme avantajı sunan Behringer UO300 efekt pedalı, Direct kadranı ile orijinal gitar sesinin seviyesini belirlemenizi sağlar. Ayrıca OCT 1 ve OCT 2 kadranları sayesinde alt oktavlar ekleyerek performansınızı zenginleştirebilirsiniz.

Gitar Sesini Destekleyen Efekt Pedalı

Müzisyenin çaldığının 1-2 oktav altında ses üreterek gitar sesini destekleyen Behringer UO300 ultra octaver efekt pedalı, ile gitar sesi derin, güçlü ve zengin hale gelir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER UO300 3 MODLU OCTAVER EFEKT PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Henüz yorum yok