Behringer RD-6-RD Analog Davul Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Farklı Parçalar için Çoklu Desen Seçeneği

1x16 desen sunan ve desenleri birbirine ekleyerek 250 bara kadar uzanan parçalar oluşturmanızı sağlayan Behringer RD-6 davul makinesi, ayrıca global distortion efekti ile davul seslerinize sıra dışı vuruşlar ekler.

Sıralayıcı Analog Davul Makinesi

Klasik bir davul makinesinin geliştirilmiş versiyonu olan Behringer RD-6-RD, 1980'li yılların ikonik davul seslerini USB ve MIDI arayüzü ile bir araya getirir. 32 desen ve 16 adımlı davul sıralayıcıya sahip olan bu cihaz ile kendi davul sound'larınızı oluşturabilirsiniz.

USB ve MIDI Desteği ile Dijital Kullanım

Birçok işletim sistemi ile tam uyumlu olmasının yanı sıra sahip olduğu USB ve MIDI giriş/çıkışları sayesinde dijital editlemeye de izin verir. Başka bir ifadeyle bu davul makinesi ile elde ettiğiniz parçaları dijital ortamlarda da düzenleyebilirsiniz.

Benzersiz Davul Sesleri için 8 Ses

Analog devreler sayesinde davul seslerini olağanüstü güçlü ve derin olarak veren Behringer RD-6 davul makinesi, ritimleri oluşturmanız için Bass davul, trampet, alçak/yüksek tomlar, alkış, açık(kapalı hi-hat ve zil olmak üzere toplam 8 ses seçeneği sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER RD-6-RD ANALOG DAVUL MAKİNESİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
KIRMIZI
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Henüz yorum yok