Behringer CT200 Mikroişlemci Kontrollü Kablo Test Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Standart Tüm Kablolar ile Uyumlu

Stüdyo kaydı veya sahne performansı sırasında teknik bir arıza nedeniyle işlerin aksamasını önlemek için kablolarınızın çalışır durumda olduğundan emin olmanızı sağlayan Behringer CT200 mikroişlemcili kablo test cihazı, USB'den XLR'a, MIDI'den TRS'e kadar bilinen tüm standart kabloları test etmek için idealdir.

Profesyonellerin Tercih Ettiği Kablo Test Cihazı

Ses mühendisleri ve müzisyenler için oldukça önemli bir konu olan kablo performansı, Behringer CT200 mikroişlemcili kablo test cihazı ile test edilir. Bu cihaz, müzik ekipmanlarını birbirine veya güç devresine bağlayan kabloların çalışır durumda olduğundan emin olma avantajı sunar.

Her Yerde Kullanıma Uygun Taşınabilir Yapı

2 adet AA pil veya güç adaptörü ile çalıştırabileceğiniz Behringer kablo kontrol cihazı her zaman yanınızda taşıyabilir, her performans öncesi ekipman kablolarını kontrol etmek için kullanabilirsiniz.

Tüm Kontroller İçin Üç Farklı Test Modu

Behringer CT200 mikroişlemcili kablo test cihazı, kablo testinin haricinde kurulu kablo testi ve ton testi seçenekleri de sunar. Bu sayede performans öncesi sorunları giderme fırsatınız olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER CT200 MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ KABLO TEST CİHAZI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Henüz yorum yok