Audix OM3S El Tipi Hiperkardioid Dinamik Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hiperkardioid ile İzole Kayıtlar

Hiperkardioid polar deseni ile çalışan Audix OM3S, vokallerin yanı sıra perküsyon enstrümanları ve gitar amplifikatörleri gibi yüksek akustik değere sahip olan enstrüman ve ses kaynaklarını izole olarak kaydetmek için idealdir.

Feedback Önleme Fonksiyonu

Mikrofonlar hoparlör veya kulaklık gibi bir ekipman ile aynı sisteme bağlandığında bu ekipmanların ürettiği sesi tekrar algılayarak gürültü oluşmasına sebep olabilir. Feedback önleme özelliği olan Audix OM3S, bu tür istenmeyen gürültülerin oluşmasını önler.

XLR Bağlantı Avantajı

Elektromanyetik dalgalara karşı dirençli olması ile stüdyo ve sahne sistemlerinde sıklıkla kullanılan XLR bağlantıya sahip olan Audix mikrofonu pek çok ses ekipmanı ile herhangi bir bağlantı dönüştürücüye ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

Audix OM3S El Tipi Dinamik Mikrofon

Audix OM3S, moving coil olarak da bilinen dinamik türde bir mikrofondur ve 144dB’e kadar olan sesleri hiç bir bozulma olmadan kaydedebilir. El tipi kompakt bir tasarıma sahip olan bu mikrofonu stüdyo sahne veya ev içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

VRM Diyafram ile Üstün Ses Kalitesi

VLM diyafram kapsülü sayesinde sesleri net bir şekilde ile kaydedebilen Audix OM3S El Tipi mikrofon, 50 Hz – 18 kHz'lik frekans aralığı ile pek çok vokal enstrüman türü için yüksek ses çözünürlüğü sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AUDİX OM3S EL TİPİ HİPERKARDİOİD DİNAMİK MİKROFON
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
AUDIX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
AUDIX
Henüz yorum yok