Audix F50 El Tipi Kardioid Dinamik Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Ses Performansı

Profesyonel kullanıma uygun olarak tasarlanan Audix F50 kardioid dinamik mikrofon; doğal ses üretimi, geri beslemeye karşı direnci ve yüksek SPLleri bozulma olmadan işleme yeteneği ile benzerlerinden ayrılır. Sunduğu yüksek ses kalitesi sesin gerçekçi bir tonda duyulabilmesini sağlar.

Geniş Kullanım Alanı

Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Audix F50 çok amaçlı bir kullanım şekline sahiptir. Bu sebeple vokal uygulamalarında, akustik enstrümanlarla, ev stüdyo kayıtlarında ve davul amfilerinde kullanılabilir.

Kompakt Tasarım

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan Audix F50, görünümüyle bu yaklaşımın izlerini sergiler. Oldukça ufak bir yapıya sahip olan model kolaylıkla taşınabilir ve kamufle edilebilir.

Dengeli Ses Profili

Audix F50 dinamik mikrofon modeli sunduğu dengeli ses profili ile ayrıntıları açığa çıkarır. Daha gerçekçi bir deneyim sunar.

Kardioid Polar Modeli

Audix F50 içeriğinde bulunan kardioid polar modeli ile vokallerin sahnedeki enstrümanlardan ayrılmasına ve daha net bir ses verebilmesine olanak tanır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AUDİX F50 EL TİPİ KARDİOİD DİNAMİK MİKROFON
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
AUDIX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
AUDIX
Henüz yorum yok