Erufas 17 Pin Kalimba Müzik Aleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yöresel Afrika Ezgileri ile Müzik Yapma Ayrıcalığı

Hem hüzünlü hem de eğlenceli olarak tanımlanan Afrika melodileri ile tanışma olanağı sunan Erusfas kalimba ile  zengin melodiler içeren müzik parçalarını kolaylıkla çalabilirsiniz.

Zengin Ses Tonlu Eşsiz Müzik Aleti

Hem sıcak hem de tok ses tonuna sahip olan bu yerel müzik aleti, ahşap tabana belirli aralıklarla yerleştirilmiş olan metal tuşlar sayesinde nota üretir. Benzersiz sesi ile dikkat çeken 17 tuşlu kalimba, klasik kalimba enstrümanlarına kıyasla maksimum sayıda ses üretir.

Net Ses Sağlayan Kaliteli Ahşap Malzeme

Ceviz ve maun ağaçlarından elde edilen doğal taban ve piyano benzeri tuşlardan meydana gelen Erusfas 17 tuşlu kalimba, doğal ahşap kullanılarak yapıldığı için hem doğru hem de net ses üretir. Böylece ürettiğiniz müzik parçalarında nota kaybı sorunu yaşamazsınız.

Parmak Yormayan Konforlu Tasarım

Kullanıcının parmaklarının yorulmasını önleyen ergonomik tasarımı ile dikkat çeken bu eşsiz enstrüman , uzun süreli pratik çalışmalarında dahi kullanıcıda el, bilek ve parmak ağrısına neden olmaz.

Eğlenceli ve Kolay Öğrenme Süreci

Pek çok müzik aleti gibi etkin bir şekilde çalmayı öğrenebilmek için belirli bir başlangıç yaşı bulunmayan kalimba, düzenli pratik yapıldığında herkes tarafından kısa sürede öğrenilebilir. Ayrıca, metal tuşların üzerinde notaların yazılı olduğu tasarımı sayesinde  notaları yeni öğrenenler için de pratik bir kullanım süreci sağlar.

Tutuş Kolaylığı Sağlayan Eğimli Tasarım

Yanlardan eğimli olan genel formu sayesinde tutuş konforu sağlar. Bu da, enstrümanın kavranmasını kolaylaştırarak konforlu ve kontrollü bir pratik yapma süreci sunar.

Minimal Ölçüler ile Taşıma Kolaylığı

Saklama ve taşıma kolaylığı sağlayan minimal ölçüleri ve hafif yapısı sayesinde dilediğiniz yere götürebileceğiniz bu benzersiz enstrüman, küçük çekmece ve dolap gözlerinde kolaylıkla muhafaza edilebilir, çantada taşınabilir.

Müzik ile Tanışmak için İdeal Enstrüman

Çocuklara müziği sevdirmek, el becerilerinin gelişmesini ve notaları öğrenmelerini sağlamak için ideal bir enstrüman olan kalimba, aynı zamanda yetişkinlerin de çalmayı en kolay öğrendiği enstrümanlar arasındadır. Notaları öğrendikten sonra dakikalar için çalmayı başaracağınız 17 tuşlu kalimba ile mistik Afrika melodileri üretebilirsiniz.

Özellikler

  • Malzeme: Ahşap
  • Tuş Sayısı: 17

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.