Instax Mini Link Akıllı Telefon Yazıcısı - Çanta - Albüm - 20li Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sevdiğiniz Anları Kolayca Ölümsüzleştirin

Tüm Instax mini film çeşitleriyle uyumlu olan Instax mini Link akıllı telefon yazıcısı, en sevdiğiniz anları ölümsüzleştirmenizi ve fiziksel bir şekilde saklayabilmenizi sağlar.

*Setin içinde Fujifilm Instax Mini 20'li Film, deri çanta ve albüm bulunur.

Dilediğiniz Yere Kolayca Götürün

Akıllı telefon boyutlarında olan Instax mini Link akıllı telefon yazıcısı, seyahatler ve günlük kullanımlar için idealdir. Hediye seti içeriğinde yer alan özel taşıma çantası sayesinde Instax cihazınızı çok daha kolay bir şekilde dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Saniyeler İçinde Yazdırın

Akıllı uygulama sayesinde cihazı telefonunuzla eşleştirebilir ve istediğiniz fotoğrafları saniyeler içinde yazdırabilirsiniz. Instax mini Link, tüm Instax mini filmleriyle uyumludur.

Akıllı Uygulama Yardımıyla Kolayca Kullanın

Kullanıcılara baskı almaktan çok daha fazlasını sunan akıllı uygulama, telefon yazıcısında ne kadar film kaldığı ve batarya durumu gibi pek çok bilgiyi anlık olarak kontrol edebilmenize imkan tanır. Bu sayede en önemli anlarda tatsız sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Yukarı Kaydırın ve Anın Tadını Çıkarın

Aplikasyon üzerinden baskı almak için istediğiniz fotoğrafı yukarı kaydırmanız yeterlidir. Ayrıca harekete duyarlı telefon yazıcısını sağ, sol, yukarı ve aşağı hareket ettirerek de yakınlaştırma, uzaklaştırma ve yeniden baskı gibi fonksiyonları kullanabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Kolayca Düzenleyin

Instax mini Link akıllı telefon yazıcısında baskı almadan önce fotoğraflarınızı akıllı uygulama üzerinden düzenleyebilir ve çok daha etkileyici bir hale getirebilirsiniz. Üstelik uygulama üzerinden video içeriklerini de kullanarak fotoğraf baskısı alabilirsiniz.

Parti Modu ile Eğlenceli Bir Deneyim Yaşayın

5 kullanıcıya kadar desteklenen parti modu sayesinde akıllı telefon yazıcısını arkadaşlarınızla birlikte kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken akıllı uygulamayı indirmek ve eğlenceli bir deneyimin tadını çıkarmak.

Kolayca Şarj Edin

USB bağlantısıyla şarj edilebilen Instax mini Link akıllı telefon yazıcısı, hiçbir anı kaçırmamanız için hızlı bir şekilde şarj edilebilir ve kablosuz olarak kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Pil Türü: Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil
  • Ağırlık 209 Gr
  • Boyutlar: 90,3 mm x 34,6 mm x 124,5 mm
  • Desteklenen Film Türü: Instax Mini Film 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
INSTAX MİNİ LİNK MAVİ AKILLI TELEFON YAZICISI VE HEDİYE SETİ 1
Üretim Yeri
Japonya
Türkçe Desteği
YOK
Ağırlık (gr)
13.9
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
YOK
Marka
INSTAX
Henüz yorum yok