Dji Mavic Air 2 Fly More Combo Drone

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SYD BİLGİSAYAR ELEKTRİK ELEKTRONİK HAB.SAN.TİC.LTD.Ş

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pürüzsüz Çekimler İçin İdeal

Dji Mavic Air 2 Fly More Combo Drone, 4K/60 fps video özelliği sayesinde inanılmaz çekimler yapmanıza imkân tanır. Zahmetsizce pürüzsüz çekimler yapmanız için tasarlanan ürün, yaratıcı gökyüzü çekimlerinde usta hâle gelmenize imkân tanır. 

Air 2 Fly ile İşleme Aralığında Yüksek Verim

Dji Mavic Air Fly More Combo özellikleri arasında D-Cinelike renk profili de yer alır. Videoları daha geniş işleme aralığı sunarak mevcut çıktılardan elde ettiğiniz verimi artıran renk profili, kullanıcı deneyimini geliştirir. Ayrıca videolardaki geniş işleme aralığı görsel kaliteyi bambaşka bir seviyeye taşır. 

Daha Fazla Görüntü, Daha Fazla Ayrıntı

HEVC (H.265) codec bileşeninin yardımıyla daha fazla görüntü verisi kaydetmeyi başaran Dji Mavic Air 2 Fly More Combo Drone 4K Camera Quadcopter Foldable, yaptığınız çekimlerin ayrıntılarını ve dinamik aralığını korur. Böylece daha gelişmiş içerikler ortaya çıkar.

Zorlu Ortamlarla Baş Etmenin En İyi Yolu

2,4 ve 5,8 GHz çift frekansla çalışan ürün, güvenilir sinyal ve sorunsuz uçuş olanağı sunar. Çift frekanslı iletişimi destekleyerek gerçek zamanlı şekilde, en düşük parazitle en iyi kanala otomatik geçiş yapar. İlgili özellik parazit önleme yeteneğini pekiştirerek zorlu ortamlarda bile güvenli uçuş sağlar.

Keşfetme Özgürlüğü

Dji Mavic Air 2 Fly More Combo Drone fiyatı kullanıcıların beğenisini kazanır. Ürünün teknik özelliklerini destekleyen fiyat seçenekleri daha fazla keşfetmenize ve özgürlüğün tadını çıkarmanıza yardımcı olur. Model görüntü işiyle uğraşan profesyonellerin ilk tercihlerinden biridir. 

Uzun Menzilli Video İletim Ağı

OcuSync 2,0 teknolojisini bünyesinde barındıran ürün Dji Mavic Air 2 Fly More Combo Drone gri ve Dji Mavic Air Fly More Combo Drone beyaz alternatifleri ile de satışa sunulur. Ürün 10 km’ye kadar çıkabilen video iletim mesafesi aracılığıyla veri paylaşımını kolaylaştırır. Öte yandan modelin kamerasından doğrudan 1080p FHD çözünürlükte canlı yayın da yapmanız mümkündür.

Basitleştirilmiş Düş Gücü

Drone’daki QuickShots özelliğini kullanarak otomatik sinematik video klipler çekebilirsiniz. Sadece birkaç dokunuşunuz ile profesyonel çekim için uçuş rotası planlayabilen ürün müzik, efekt ve filtre ekleme olanağını da sizinle paylaşır. 

Gelişmiş Kullanıcı Deneyimi

Rüzgârsız havada 34 dakika uçuş süresine sahip olan drone, 570 g ağırlığındadır. Maksimum 18,5 km’ye kadar uçan Dji Mavic Air 2 Fly, -10°C ilâ 40°C arasındaki sıcaklıklarda çalışır. 

Teknik Özellikler 

 • Ağırlık: 570 g
 • Boyutlar (kanatlar açık): 77 x 253 x 183 mm (Y x G x U)
 • Diagonal mesafe: 302 mm
 • Maks. uçuş hızı (rüzgârsız): 34 dk
 • Maks. havada kalma süresi (rüzgârsız): 33 dk
 • Maks. menzil: 18,5 km
 • Çalışma sıcaklığı: -10°C-40°C
 • Maks. kalkış hızı: 4 m/s
 • Maks. iniş hızı: 3 m/s
 • Batarya kapasitesi: 3500 mAh
 • Batarya türü: LiPo 3S
 • Sensör etkin pikseli: 12 ve 48 MP
 • Maks. fotoğraf çözünürlüğü: 8000 x 6000 piksel
 • Maks. yatay uçuş hızı: 19 m/s (S modu)
 • Maks. yatay uçuş hızı: 12 m/s (N modu)
 • Maks. yatay uçuş hızı: 5 m/s (T modu)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.