Dji FPV Drone Control Sticks

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dayanıklı ve Sağlam

DJI FPV drone uzaktan kumandası ile uyumlu kontrol çubukları dayanıklı ve sağlam materyalden üretilmiştir. Düşmeye karşı dayanıklı ürün piyasada bulunan klasmanındaki kontrol çubuklarına kıyasla daha dayanıklıdır ve uzun süreli kullanım vadeder.

Net Kontrol İmkânı

DJI FPV uzaktan kumanda kontrol çubukları kullanıcılarına cihazlarınızı tam net ve doğru yönlendirme imkânı sağlar. Drone uçururken FPV kontrol çubuklarını kullandıkça daha çok seveceğinizden emin olabilirsiniz. Cihazın hassasiyeti son derece yerinde olup drone cihazınıza komutlarınız anında iletilir.

Pilotluk İçin Muhteşem Hissiyat Yaratır

Dji FPV Drone Control Sticks ürününün cihazınızı uçururken muhteşem bir kontrol kabiliyeti sunar. Yarattığı hissiyat ile pilotluk deneyimizden son derece keyif alabilirsiniz.

Kolay Montaj İmkânı

Kontrol çubuklarını cihaz, çalışır durumdayken de kolaylıkla kontrol kumandasına takıp çıkarabilirsiniz. Ekstra bir el aletine gerek duymadan vida şeklindeki çubukların kullanımı oldukça basit özellik gösterir.

Kumanda Yuvasıyla Kolay Saklanabilme Özelliği

Kontrol çubukları son derece küçük cihazlar olduğu için kolaylıkla kaybedilebilir. Bunun önüne geçmek adına kontrol çubuklarını kumandanın yuvasında saklayabilirsiniz.

Kolay Kontrol İmkânıyla Harika Bir Deneyim

Dji FPV Drone Control Sticks ürünü ile ileri geri ya da sağa sola olacak şekilde cihazları yönetebilirsiniz. Kullanıcıya basit kullanım imkânı sunan kontrol çubukları ile muhteşem bir uçma deneyimine şahit olun!

Dji FPV Drone Control Sticks Özellikleri

  • Uzunluk: 18.7 mm
  • Genişlik: 8.3 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.