Netflix Hediye Kartı 75 TL

Henüz yorum yok Yorum Yaz

ALAZ FİNANSAL TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ-151947

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Netflix Hediye Karti

Netflixte herkes için bir şeyler var; filmler, diziler ve orijinal programlar . Netflix üyeleri en sevdikleri içerikleri istedikleri yerde, istedikleri cihazda izleyebilirler.
Üstelik tamamen reklamsiz.

Sırada Ne Var

Netflix Hediye Kartlan ile mevcut üyelikler için ödeme yapılabilir ya da yeni üyelik başlatılabilir. Birisine Netflix hediye ettiginizde, bizi birbirimize bağlayan harika hikayelerle dolu küresel bir ağa erişim hediye etmiş olursunuz.

Hüküm ve Koşullar

TÜRKİYE'deki bir Netflix hesabı üzerinden (üye olabilmek için 18 yaşını doldurmuş veya ergin yaşta olmanız gerekmektedir) sadece Netflix hizmeti için kullanılabilir. Ödemeyi , yaptığınızda, kartın toplam değeri Netflix hesabınıza yüklenir. Yasalar gerektirmedikçe, nakit olarak iade yapılmaz ve kullanılamaz. Son kullanma tarihi yoktur. Yeniden satılamaz. Netflix kaybolan veya çalınan kartlardan veya izinsiz kullanımdan sorumlu değildir. Tüm koşullar geçerlidir, www.netflix.com/cardterms adresini ziyaret edin. Kartlar, Netflix International B.V. tarafından ihraç edilmektedir. 

Dijital Ürün

Ürün anahtarları ve satınalma detayı E-mail ile gönderilecektir. Dijital ürünlerde, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca ürün iadesi ve iptali yapılamaz. Ürünler kargo veya posta ile gönderilmez.  

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NETFLİX HEDİYE KARTI 75 TL
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
NETFLIX
Henüz yorum yok