Binnaz 3000 Kredi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

ALAZ FİNANSAL TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ-151947

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Türk Kahvesi Keyfinizi Binnaz Kahve Falıyla Taçlandırın

Binnaz 3000 kredi sayesinde Binnaz uygulamasında yer alan fal çeşitlerini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Ödemeniz karşılığında size tanımlanan özel kodu talimatlar yardımıyla kolaylıkla hesabınıza aktarabilirsiniz. Hesabınıza yansıyan kredilerinizi dilediğiniz fal türünde; yazılı, sesli veya görüntülü olarak kullanabilirsiniz. Binnaz kredilerinizi arkadaş toplantılarınızda, kahve falı bakımı için kullanabilir, sevdiklerinizle kahve keyfinizi çoğaltabilirsiniz.

Binnaz Promosyon Kodu Nasıl Aktif Edilir?

Binnaz promosyon kodunu aktif etmek için öncelikle binnaz.com/promosyon-kodu/ adresine girin. Üst menüden giriş yapın. Eğer bir hesabınız yoksa yine üst menüden “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra size özel olarak tanımlanan promosyon kodunu kutucuğa girip “Kodu Kullan” butonuna tıklayarak aktif hale getirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BİNNAZ 3.000 KREDİ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
FALADDIN
Henüz yorum yok