Binnaz 3000 Kredi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

WESHOP SANAL MAĞAZACILIK İNŞAAT VE VİNÇ SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ.-139175

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Türk Kahvesi Keyfinizi Binnaz Kahve Falıyla Taçlandırın

Binnaz 3000 kredi sayesinde Binnaz uygulamasında yer alan fal çeşitlerini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Ödemeniz karşılığında size tanımlanan özel kodu talimatlar yardımıyla kolaylıkla hesabınıza aktarabilirsiniz. Hesabınıza yansıyan kredilerinizi dilediğiniz fal türünde; yazılı, sesli veya görüntülü olarak kullanabilirsiniz. Binnaz kredilerinizi arkadaş toplantılarınızda, kahve falı bakımı için kullanabilir, sevdiklerinizle kahve keyfinizi çoğaltabilirsiniz.

Binnaz Promosyon Kodu Nasıl Aktif Edilir?

Binnaz promosyon kodunu aktif etmek için öncelikle binnaz.com/promosyon-kodu/ adresine girin. Üst menüden giriş yapın. Eğer bir hesabınız yoksa yine üst menüden “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra size özel olarak tanımlanan promosyon kodunu kutucuğa girip “Kodu Kullan” butonuna tıklayarak aktif hale getirebilirsiniz.

Diğer Özellikler

Uygulama Adı
Binnaz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.