Bo-Camp Monaco Katlanır Plaj Sandalyesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

5 Farklı Pozisyonda Ayarlanma Avantajı

Piknik, tatil ve kamp sırasında 5 farklı pozisyonda ayarlama yaparak dinlenmek için uygun ve kendinize göre bir alan yaratabilirsiniz.

Özel Tasarım

Koltuk yüksekliği ve derinliğiyle oturduğunuzda rahat etmenizi sağlar. Seyahat sırasında katlayarak bagajınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca kullanmadığınız zamanlarda 71 x 63 cm katlı boyutuyla deponuzda tutabilirsiniz.

Geniş Oturma Alanı

48 cm oturma genişliği ve 41 cm oturma derinliği ile geniş bir oturma alanı sunar. Uzun yürüyüşlerden sonra ayaklarınızı uzatıp keyif yapabilirsiniz.

100 kg’a Kadar Taşıma Kapasitesi

Taşıma kapasitesi 100 kg olduğu için tüm aile üyelerinin kullanabileceği bir sandalye olarak tercih edilir. Rengi ve tasarımıyla avantajlı bir sandalyedir. 

Outdoor Aktivitelerine Uygun

Outdoor aktivitelerde pratik katlanma özelliği ve kullanışlı kumaş yapısıyla ön plana çıkar. Alüminyum paslanmaz çerçevesiyle uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. 

Katlanabilir Yastık Avantajı

Plaj sandalyesinin katlanabilir yastık bölümünü istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Şemsiye altında gözlerinizi dinlendirirken rahat etmenizi sağlar. 

Kolçaklı Tasarım

Sandalyenin iki tarafında da bulunan özel kolçaklar sayesinde kollarınız rahat eder. Günün yorgunluğunu atmanız için elastik ve dayanıklı yüzeyinde oturmanız yeterlidir. 

Dergi Saklama Cebiyle Pratik Kullanım

Tatilde kitap ve dergi okumayı seviyorsanız dergi saklama cebiyle pratik bir kullanım sağlar. Okumadığınız zamanlarda bu bölümde derginizi bırakabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Kumaş Özellikleri: Textilene Naylon
  • Çerçeve Özellikleri: Alüminyum Alaşım
  • Açık Boyutları: 76x68x63 cm
  • Kapalı Boyutları: 71x63 cm
  • Taşıma Kapasitesi: 100 kg
  • Ağırlık: 2.6 kg
  • Katlanabilir Yastık: Var
  • Dergi Saklama Cebi: Var
  • Menşei: Hollanda

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.