Bo-Camp Katlanır Çocuk Kamp Sandalyesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çocuklarınız İçin Dört Mevsim Kamp Sandalyesi

Kamp, tatil, piknik gibi etkinliklerde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz kamp sandalyeleri ile çocuğunuza kendisini özel hissettirin.

Yüksek Oturma Genişliği ile Konforlu Dizayn

Kamp yaparken en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri olan kamp sandalyeleri, çocuklara özel dizaynı ile dayanıklı ve uzun ömürlü.

İki Renk Tonu ve Polyester Kumaş

Polyester kumaşın kaliteli dokusu ve farklı renk tonları ile dikkat çeken çocuk kamp sandalyesi, sosyal aktivitelerinize konfor katar.

Her Yere Taşınabilen Katlanabilir Çocuk Kamp Sandalyesi

Kumaş taşıma çantası ile tüm etkinliklerinizde yanınıza alabileceğiniz çocuk kamp sandalyesi, son derece rahat bir kamp ürünüdür.

Dayanıklı İskeleti ile Her Zemine Yerleştirilebilme

Emniyet kilitli çelik çerçevesi, katlanabilir dizaynı ve şık tasarımı ile çocuklarınıza konforlu bir kamp süreci geçirtebilirsiniz.

Piknik, Kamp ve Tatiller İçin Çocuk Kamp Sandalyesi

1.95 kg’lık ağırlığı, katlanarak taşınabilme avantajı ve renkli tasarımı ile çocuk kamp sandalyesi tüm outdoor etkinliklerinizde yanınızda.

Konforlu ve Rahat Kullanımı ile Uzun Ömürlü Kamp Sandalyesi

Yüksekliği ve derinliği ile vücut ergonomisine uygun olarak dizayn edilen çocuk kamp sandalyesi, tatilinize konfor kazandırır.

Çocuklarınız Kamp Tutkusunu Aşılayan Kamp Sandalyesi

Kampçılığa meraklı olan çocuklarınıza özel olarak üretilmiş çocuk kamp sandalyesi ile aktivitelerinizi keyifli hale getirin.

Özellikler

  • Boyut : 67.5x42.5x39 cm
  • Kumaş tipi : 600D Nylon/Polyester kumaş
  • Ağırlık : 1,95 kg
  • Taşıma kapasitesi : 50 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.