Hattrick Tiger X30 Eliptik Kondisyon Bisikleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

VELESBİT BİSİKLET MOTOSİKLET OYUNCAK VE SPOR EKİPMANLARI TURİZM İNŞAAT TARIM İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş-137293

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ergonomik Tasarım

Hattrick Tiger, egzersizlerinizi güvenli ve konforlu şekilde tamamlamanız için özel olarak tasarlanır. Ayrıca eliptik bisikletin sırt ve tutuş desteği, antrenmanlarınız sırasında vücut dengenizi korumanıza ve doğru duruşu sağlamanıza yardımcı olur.


Bilgi Ekranı

X30 eliptik bisikletin tutuş desteğinin tam orta noktasında dijital ekran bulunur. Dijital ekranın görüş açınızda olması, egzersizleriniz sırasında kolaylık sağlar. Antrenmanlarda kattettiğiniz mesafeyi, egzersiz sürenizi, hızınızı, yaktığınız kaloriyi ve nabzınızı bu ekran üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.


El Nabız Sensörü

Hattrick Tiger X30’un tutuş desteğinin üzerinde nabzınızı eş zamanlı olarak ölçen hassas sensörler bulunur. Bu sensörler sayesinde dakika başına nabzınızı kontrol edebilir ve egzersiz sürecini daha da güvenli hale getirebilirsiniz.


Sekiz Farklı Sertlik Ayarı

X30 eliptik bisikletin sekiz farklı sertlik ayarıyla antrenmanlarınızdan daha fazla verim almanıza yardımcı olur. Başlangıç seviyesindeyseniz pedal sertliğini daha hafif hale getirebilir, zamanla kademeyi yükselterek bacak kaslarınızı daha güçlendirebilirsiniz.


Mıknatıs Fren Sistemi

Hattrick Tiger mıknatıs fren sistemine sahiptir. Mıknatıs fren, siz pedal çevirirken hissettiğiniz direnci ayarlamanızı sağlar. Sertlik ayarını azalttığınızda pedal çevirmenizi daha kolay hale getirir.


Taşıma Kapasitesi

Hattrick Tiger X30 eliptik bisiklet, maksimum 120 kg taşıma kapasitesiyle kolaylık sağlar. Yüksek kapasite sayesinde ürün, her seviyedeki ve farklı beden ölçüsündeki sporcu tarafından rahatlıkla kullanılabilir.


Konfor ve Güvenlik

X30 tasarımıyla konfor sağladığı kadar, sağlam materyalleri ve güçlü ayarlarıyla güvenli kullanım sunar. Eliptik bisikletin ayakları kaymaya karşı dirençlidir. Aynı zamanda dengeli yapısı ve zemin tutuşu sayesinde ürünün devrilme riski yoktur.


En Keyifli Kardiyo Ekipmanı

X30 eliptik bisiklet, kardiyo egzersizlerinin en keyifli ekipmanları arasında ilk sıralarda yer alır. Kardiyo egzersizi yapmanızı sağlayan bu ürün, oluşturduğu dirençle hem bacak hem de kol kaslarınızın güçlenmesine yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Hattrick Tiger
  • Model: X30
  • Ürün Ağırlığı: 26.5 kg
  • Taşıma Kapasitesi: 120 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.