Altis BNCH03 Ayarlı Ağırlık Sehpası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

VELESBİT BİSİKLET MOTOSİKLET OYUNCAK VE SPOR EKİPMANLARI TURİZM İNŞAAT TARIM İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş-137293

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım Olanakları

Altis BNCH03 bench press, lateral raise, decline bench, arm curl ve leg extension egzersizlerinin hepsini tek üründe gerçekleştirme olanağı sunar. Çok yönlü kullanım imkânı sayesinde antrenmanlarınızı daha verimli geçirmenize katkı sağlar.


Dambıl Egzersizlerine Uygun

Dambıl çalışma sehpası içeriği ile BNCH03, alternatiflerini gerisinde bırakır. Belirli bir tekrar sayısına göre farklı dambıl egzersizlerini kullanmak için ürünün çalışma sehpasından faydalanarak antrenman verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Direnç Egzersizleri için İdeal Yapı

BNCH03’ü kullanarak tüm kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Farklı pozisyonlardaki kol, bacak, sırt, karın ve göğüs egzersizlerinde ürün, dengenizi ve gücünüzü korumanıza yardımcı olur.

Ergonomik Tasarım

BNCH03 sırt eğim ayarı ve köşeli profil için 10 farklı kademe sunar. Kademe ayarları sayesinde ürün, hareket alanınızı kısıtlamaz. Aynı zamanda egzersiz sürenizi daha fazla geçirmenize katkı sağlar.

Oturma Açısı Ayarı

Ağırlık sehpasını verimli kullanmak ve egzersizleri doğru tamamlamak için oturma açısı ayarını doğru yapmanız gerekir. BNCH03 oturma açısını ayarlayabilmeniz için 3 farklı kademe seçeneğiyle çalışır. Oturma açısının ayarlanması, antrenmanlarınızdaki odaklanma gücünüzü artıran etkenlerden birisidir.

Sağlam ve Güçlü Materyaller

Denge ve direnç egzersizlerini tamamlamanıza yardımcı olan BNCH03 kaliteli materyallerle üretilmiştir. Kaliteli materyalleri ürünün, uzun süre kullanılmasını sağlar. Aynı zamanda egzersiz anındaki dengeyi ve güvenliği daha rahat sağlamanıza yardımcı olur.

Dengeli ve Kaliteli Stant

Egzersiz anında size yardımcı olan ekipmanın dengeli duruşu olması, güvenliğiniz için önemlidir. BNCH03’ün metal standı devrilmeye ve sallanmaya karşı dayanıklılık sağlayan profiliyle kolaylık sunar.

Kompakt Tasarım Özellikleri

BNCH03 ayırt edici özelliklerine rağmen kompakt boyutlara sahiptir. Bu sayede kullanıldığı alanda yer tasarrufu sağlar. Aynı zamanda ürünün kurulumu için herhangi bir montaj desteği almanıza gerek kalmaz. Kurulumunda gerekli olan tüm aksesuar ürünle birlikte size ulaşır.

Özellikler

  • Marka: Altis
  • Model: BNCH03
  • Taşıma Kapasitesi: 130 kg
  • Ürün Ebatları: 117 x 50 x 120 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.