Mi Dasch Cam 1S Araç içi Kamera

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Etkileyici Bir Performans Sunan Görüntü Kalitesi

Ürün, gece yolculuklarında ve tünel gibi ışığın yetersiz olduğu alanlarda ışığın dengesini ayarlayarak kaliteli bir görüntü performansı sunan 6 ışıklı sensöre sahiptir. Birden fazla şeridi kayıt altına alarak daha detaylı ve geniş bir görüş açısı sunan 160 derecelik lens, hassas görüntü işleme çipi ile odak noktasını koruyarak net bir görüntü sunar.

G-sensör Sistemi

Kaza ve ani fren gibi beklenmeyen durumlarda devreye giren G-sensör sistemi, otomatik olarak devreye girerek olayın her anını kayıt altına alır ve dosyaları güvenli bir şekilde muhafaza eder.

Otomatik Kayıt Özelliği

3D gürültü azaltma modu ile yerel ses kontrolü, kaliteli bir ses kayıt performansı sunar. Geliştirilmiş park sensörü sayesinde aracınız park halindeyken herhangi bir olayın tespit edilmesi durumunda otomatik olarak kayıt yapmak için uyku moduna girerek aracınızın güvenliğini sağlar.

Tecrübeli ve Global Bir Marka: Xiaomi

İnovatif yaklaşımı ve uygun fiyat politikaları ile Çin’den çıkıp tüm dünyaya hizmet veren bir marka olan Xiaomi, 2010 yılında Lei Jun tarafından kurulan bir teknoloji firmasıdır. Faaliyetlerine akıllı telefon üreterek başlayan Xiaomi, daha sonra bilgisayardan elektrikli süpürgeye kadar pek çok alanda ürün geliştiren tecrübeli bir altyapıya sahiptir.

Düşük Işıkta Çekimlerin İyileştirilmiş Kalitesi

Yetersiz ışık, görüntü kalitesini azaltabilir ve yakalamak istediğiniz önemli nesneleri olması gereken odakta bulamazsınız. Yüksek çözünürlükte bir çekim yapmanın sırrı, yeterli ışıklandırmadır. Bu nedenle zorlu aydınlatma ortamında, özellikle de geceleri en iyi sonucu almak çok zordur. Araç içi kameralarının çoğunun zayıf ışık manipülasyon yetenekleri vardır ve çok faydalı çalışmazlar. MiJia, f / 1.8 diyaframı ve 6 ışıklı cam lensi içeren bir araç içi kamerası geliştirdi; bu lens, keskin ve düşük ışıklı görüntüleri kaydetmenize yardımcı oluyor.

140° Görüş Alanı Birden Çok Yol Şeridini Kapsar

Sürücü geçmek istiyorsa ve önde gelen ikinci şoför bunu görmezse trafik kazası kaçınılmazdır. Kameranın geniş görüş açısına sahip olması durumunda, uzaktan yaklaşmakta olan her arabayı görebilirsiniz.

Zarif ve Pratik

MiJia DVR, statik elektrik etiketi ile birlikte gelir; böylece ön camınıza kolaylıkla monte edebilirsiniz ve uzunca bir süre orada kalmasını istemiyorsanız, bastırmadan kolayca çıkartabilirsiniz. Etiket, aynı zamanda yüksek sıcaklık ortamlarına dayanıklı olduğundan, doğrudan güneşe maruz kaldıkça sızdırmazlığı zayıflatmaz. Bu ilave gözler mahkemede sadece kanıt değil aynı zamanda estetik bir zevk de sağlayacaktır.

Teknik Özellikler

  • Video çözünürlüğü: 1080p
  • Diyafram: F / 1.8
  • Görüntü Alıcısı: SONY CMOS IMX307
  • Hafıza: Micro SD Kart desteği
  • Lens: 140° FoV
  • MSC8328P 1080p görüntü işleme yongası
  • SONY IMX307 görüntü alıcısı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.