Philips Hue Ambiyans Akıllı Başlangıç Seti 3'lü Kumandalı E27

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güneşin Hareketini Taklit Eder

Philips Hue 3’lü başlangıç seti güneşin hareketlerini taklit ederek kendinizi dinlenmiş hissetmenizi sağlar. Gün doğumunun giderek artan aydınlığını sabahları, yorgunluğu atmanızı sağlayan yumuşak beyaz ışığı akşamları kullanabilirsiniz.

Tüm İhtiyaçlarınız Bir Arada

Soğuk ve sıcak beyaz ışık, sarı ışık renklerine sahip 3 ampul bir arada! Yönetimi kolaylaştıran akıllı Hue Bridge ve anahtar ile ekstra bir ürüne ihtiyacınız olmaz.

Geniş Kelvin Değeri

2200-6500 Kelvin değerlerine sahip kısılabilir üç ampul ile evinizi dilediğiniz şekilde dekore edersiniz. Çalışırken gözü alan ışık ve rahatsız edici tonlara elveda deyin.

Dışarıyı Evinize Taşıyın

İster gri renkli kış mevsimi isterseniz de sıcak yaz günlerinin parlaklığını kullanarak zevkinize göre atmosferi değiştirirsiniz. Modunuza ve ihtiyacınıza göre aydınlatma kullanımı kendinizi daha zinde hissetmenize yardım edecek! Yıl boyu değişen hava durumuna göre çeşitli türleri kullanabilirsiniz.

Uykuya Dalmanızı Kolaylaştırır

Akşam saatlerinde yoğun ve yanlış dozda ışığa maruz kalmak uykunuzu kaçırabilir. Akşam saatlerinde loş ışık altında dinlerek kendinizi huzurlu bir uykuya hazırlayabilirsiniz.

Kitap Okumak için İdeal

Ne çok parlak ne de çok karanlık! Philips Hue ile kitap okurken ihtiyacınız olan doğru renk ve güç değerini kolayca bulursunuz. Gözlerinizi yormadan saatlerce verimli şekilde çalışmak için tam da ihtiyacınız olan ürün!

Akıllı Kontrol Hayatı Kolaylaştırır

Android ve iOS uyumlu çalışan Hue Bridge uygulaması ile evin içinde olmanıza gerek kalmaz. Cep telefonu uygulaması ile açık kalan ışıkları kapatabilir ya da evde olmadığınızda ışıkları kolayca açabilirsiniz.

Tüm Ayarlar Elinizin Altında

Hue uygulaması ve anahtarı kullanarak tüm ayarları zevkinize göre güncelleyebilirsiniz. Işığı kısma ve açma, zamanlayıcı ile çalıştırma gibi işlevsel fonksiyonlarına bayılacaksınız.

Özellikler

  • Marka: Philips
  • Model: Hue 3’lü akıllı başlangıç seti
  • Güç: 60 W
  • Kutu İçeriği: 3 ampul, anahtar, Hue Bridge
  • Ampul: E27 ampul (3 adet), 2200-6500 Kelvin, gün ışığını taklit eder
  • Anahtar: Kablosuz bağlantı, bant ve vida ile sabitleme, önceden atanmış modlar, Bridge uygulaması ile senkronizasyon
  • Hue Bridge: Sesli kontrol (Amazon Alexa, Apple Homekit ve Google Home uyumlu), uzaktan bağlantı
  • Özellikler: Zamanlayıcı, parlaklık değişimi, uzun ömürlü

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.