Petrix PDA623735 A6 Işıklı Harfli Dekoratif Pano

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

ABK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ-142031

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kişiselleştirilebilir Dekoratif Aydınlatma

65 adet çıkarılabilir harf içeren Petrix PDA623735 A6 ışıklı harfli pano, dilediğiniz mesajı veya sloganı yazabilmenizi sağlar. Bu sayede hem eğlenceli bir kullanım sunar hem de tarzınızı yansıtmanıza olanak tanır.

Çok Harfli LightBox Tasarımı

Sinematografik görünümü ile göz doldurmasının yanı sıra mat siyah renkli çerçevesi ile şık bir görünüm sunar. Çok fazla harf ve simge içerdiği için de pek çok şey yazabilmeniz için alan sağlar.

Benzersiz Gece Lambası Görünümü

Dekoratif ışıklı pano olarak tasarlanan bu aydınlatma ürünü aynı zamanda gece lambası olarak da kullanıma uygundur. İdeal parlaklığa sahip ışığı sayesinde uykuya dalarken rahatsızlık vermezken öte yandan LED parlaklığı ile mesajınızın kolay okunmasını sağlar.

Minimal Tasarım ile Taşıma Kolaylığı

A6 kağıt ölçülerinde tasarlanan Petrix PDA623735 A6 ışıklı harfli pano, taşınabilir yapısı ve minimal ölçüleri ile büyük bir kolaylık sunar Böylece yaşam alanınızda dilediğiniz yere konumlandırabilir, özel teklifler ve kutlamalar için yanınızda götürebilirsiniz.

Eğlenceli Bir Hediye Seçeneği

Evlenme teklifinden tebrik mesajına, müjde vermekten espri paylaşmaya kadar pek çok aktivite için kullanabileceğiniz Petrix PDA623735 A6 ışıklı harfli pano, aynı zamanda eğlenceli bir hediye seçeneği sunar.

Teknik Özellikler

  • Ampul Türü: LED
  • LED Rengi: Beyaz Işık
  • LED Sayısı: 1 adet
  • Harf Sayısı: 65
  • Pil Tipi: 1,5 V
  • Pil Sayısı: 4 Adet
  • Ölçüler: 10X10,5x4 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.