Bosch GO II Akülü Vidalama Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

LOYA MAKİNA SAN. VETİC.LTD.ŞTİ.-148717

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Minimum Eforla Maksimum Verimlilik

Bosch GO, kullanıcı merkezli bir yapı aletidir. Ergonomik tasarımı sayesinde her işi yapmak için mükemmel hassasiyet ve güç dengesi sağlar. Bu güç dengesi, çalışmalarınız sırasında minimum efor sarf ederek istediğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olur. Cihazı kullanırken, yeni bir dolap kapısını sabitlemek, bilgisayarı ve ev aletlerini tamir etmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmaz.

Pratik Kullanım Sunan Kompakt Tasarım

Bosch GO II, elektronik fren sistemi ile çalışır. Elektronik fren, siz bıraktıktan sonra makinenin otomatik olarak durmasını sağlar. Ürünü alternatiflerinden ayıran bu sistem hem kolay kontrol hem de enerji tasarrufu için oldukça faydalıdır. Ayrıca cihaz küçük yerlerde bile kolay kullanılabilen kompakt tasarıma sahiptir. Hafifliği ve minimal boyutları, yüksek yerlerde bile pratik kullanım sunar.

Kontrolü Size Bırakan Çift Aktivasyon Modu

Çift aktivasyon modu, cihazın kullanım şeklini ihtiyacınıza göre ayarlamanız için iki farklı etkinleştirme sunar. Etkinleştirme için birinci yol, cihazı yüzeye hafifçe bastırmaktır. Bu işlemin ardından Bosch GO II, otomatik olarak çalışmaya başlar. Bu fonksiyon, ışığın yetersiz kaldığı dar alanlarda kullanımı kolaylaştırır. İkinci kullanım yolu ise cihazın güç tuşuna dokunmanızdır. Güç tuşunu, birden fazla vidayla çalışacağınız zamanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tork Ayarlama Fonksiyonu ile Çok Yönlü Çalışma

Mekanik debriyaj ile 5 farklı tork ayarlama fonksiyonu sunan Bosch GO II, maksimum performans moduna da sahiptir. Ayarlanabilir tork düzeni, yapmak istediğiniz işe bağlı olarak çok yönlü çalışma avantajı sunar. Sert yüzeylerde kullanabileceğiniz maksimum performans modu ise kuvvet gerektiren durumlarda vidayı güç harcamadan sökmenize veya yuvaya monte etmenize yardımcı olur.

Güvenlik İçin E-Clutch Özelliği

Cihaz, güvenlik ve performans için E-Clutch özelliği ile çalışır. E-Clutch özelliği, GO II’nin tork ayarında zorlandığı an durmasını sağlar. Bu sayede ürün gereksiz güç harcamaz ve sizin torku yeniden ayarlamanızla ilgili bilgilendirmiş olur. Bu gibi durumlarda tork gücünü yükselterek çalışmanıza devam edebilirsiniz.

Kolaylık Sağlayan LED Gösterge ve Şarj İşlemi

Bosch GO II’nin üzerinde bulunan LED göstergeler, bataryada ne kadar şarj kaldığı ile ilgili sizi bilgilendirir. Bu sayede, işe başlamadan önce ürünün şarj edilip edilmemesi gerektiğini kolayca takip edebilirsiniz. Cihaz, yüzde 100 şarj seviyesine ortalama 1,5 saat içerisinde erişir. Şarj işlemi için ürünün aksesuarları arasında bir adet USB şarj adaptörü ve micro USB kablo bulunur. Ancak GO II, kendi şarj adaptörünün yanı sıra micro USB kablosu sayesinde herhangi bir bilgisayar ve powerbank ile şarj edilebilir.

Güçlü Mıknatıs Özelliği ile Artan Manevra Kabiliyeti

GO II, ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz 32 farklı uçla tüm işlerinizde kolaylık sağlar. Ayrıca ürün, bu uçları gruplandırabileceğiniz bir taşıma kutusu ile birlikte sizlere sunulur. Ürünün, ihtiyacınız olan ucu entegre edeceğiniz giriş kısmında kaliteli bir mıknatıs bulunur. Bu mıknatıs sayesinde cihazı hem düşey hem de yatay pozisyonlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çok Yönlü Çalışma Performansı

İnşaat işlerinde, ‘kendin yap’ projelerinde, elektrikli aletlerin montajında ve demonte sırasında vidaları elle sıkmak zamanınızı alabilir. Bosch GO II, kablosuz çalışma sistemi ve güçlü tork özellikleriyle tüm bu işlerinizi hızlı şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Cepte bile rahatlıkla taşınabilen boyutları ve tasarımı sayesinde tetik şeklindeki alternatiflerinden daha hızlı ve pratik çalışma performansı sağlar.

Özellikler

  • Marka: Bosch
  • Model: GO II
  • Akü Gerilimi: 3,6 V
  • Akü Hariç Ağırlığı: 0,31 kg
  • Akü Tipi: Lityum İyon
  • Tork (yumuşak/sert/maks.): 0,2/2,5/5 Nm
  • Rölanti Devir Sayısı (1. vites/ 2.vites): 0 - 360 dev/dk.
  • Mandren Çapı (maks.): 6,35 mm
  • Vida Çapı (maks.) 5 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GO II 3,6 VOLT PROFESYONEL AKÜLÜ VİDALAMA
Üretim Yeri
Türkiye
Orıjınal Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok