Xiaomi Air Purifier 3C Akıllı Hava Temizleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SNB İLETİŞİM ELEKTRONİK İNŞ KUY OTOM SAN TİC LTD ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

SNB İLETİŞİM ELEKTRONİK İNŞ KUY OTOM SAN TİC LTD ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Hava Kalitesiyle Xiaomi Air Purifier 3C Hava Temizleyici

Xiaomi Air Purifier 3C Hava Temizleyici, gelişmiş hepa filtre ve karbon filtre ile ortamın havasını toz, tüy, bakteri, mayt gibi zararlı partiküllerden arındırır. Üç katmanlı 360° entegre edilmiş silindirik hepa filtresi sayesinde formaldehit ve diğer zararlı maddeleri kolayca yakalar. Havada uçuşan kalın partiküller için geliştirilen ilk filtre, saç, toprak, pamuk, lif gibi büyük parçaları yakalayarak solunum sistemine ulaşmasını engeller. Özellikle alerjik bünyeli insanların hayat kalitesini yükselten hava temizleyici, havada uçuşan tüyleri yakalayarak evcil hayvan sahiplerine de büyük kolaylık sunar. Hepa filtrede yer alan ikinci katman havadaki 0,3 mikron kadar partikülleri yakalar. Bakteri, virüs, sigara dumanı, toz, hayvan kepeği gibi küçük maddeleri hapsederek alerjik bünyeli insanların rahat nefes almasına imkân verir. 0,1 mikron küçüklükteki alerjen maddelerde daha etkili sonuçlar veren ikinci katman, havadaki virüsleri %99,99’a kadar temizler. Hava temizleyicinin üçüncü katmanı uçucu organik bileşikler için geliştirilmiş aktif karbon filtredir. Kokular üzerinde oldukça etkili olan karbon filtre, zararlı gazları emerek sağlıklı bir şekilde nefes almayı sağlar.

Şık Tasarım ve Kolay Kontrol

Xiaomi Air Purifier 3C model hava temizleyici, dokunmatik panel üzerinden kontrol edilir. Dijital göstergelere sahip dokunmatik ekranı tek tuşla çalışma durumu, hava kalitesi gibi bilgilere erişimi sağlar. Kolayca mod değişimi yapmaya imkân verir ve hava kalitesi ölçümü yaparak LED ekrandan bilgileri kolayca okumanızı sağlar.Tasarım açısından bakıldığında oldukça şık bir tasarıma sahip olan ürün, az yer kaplar. A4 kağıdından küçük ebatlarıyla dar alanlara yerleştirilebilir ve fazla yer kaplamadığı için yaşam alanlarını daraltmaz ve dekorasyonu bozmaz. 520 mm uzunluğu sayesine eşyalar ile orantılı bir görünüm sergiler. Beyaz şık rengi ve minimal dış gövde tasarımı sayesinde oldukça teknolojik bir hava taşır. Xiaomi Air Purifier 3C, hafif bir tasarıma sahiptir ve yeri kolayca değiştirilebilir. Geceleri yatak odasına gündüzleri ise salona taşınarak zahmetsizce farklı köşelere yerleştirilebilir.

Teknik Özellikler

Seri - Imeı
SERİ
Üretim Yeri
ÇİN
Ürün Model Adı
XIAOMI AIR PURIFIER 3C AKILLI HAVA TEMIZLEYICI
Ana Renk
BEYAZ
Güç (w)
0.259W
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Ağırlık (gr)
DİĞER
Sub Kategori
PASAJ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Gösterge Paneli
VAR
Uzaktan Kumanda
BELİRTİLMEMİŞ
Kademe Sayısı
4
Etki Alanı (m2)
42
Nem Alma Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Uyku Modu
BELİRTİLMEMİŞ
İyon Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Hepa Filtre
VAR
Karbon Filtre
VAR
Gürültü Düzeyi (db)
23
Boyutlar (gxyxd) (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
XIAOMI
Henüz yorum yok