Tefal Subito Select 1.7 L 2400 W Çelik Kettle

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Aktürk Elektronik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sıcak İçecekler için İdeal

Tefal Subito Select paslanmaz çelik kettle, geniş su kapasitesi ve hızlı ısınan tasarımı ile içinizi ısıtan içecekler için ideal! Sabah kahvaltıda çayınızı, işten döndüğünüzde yorgunluk kahvenizi hızlı ve lezzetli bir şekilde hazırlamak için su ısıtabilirsiniz.

Suyunuzu Steril Tutar

Tefal Subito Select kettle, şebeke suyunun kireci nedeniyle iç yapıda kalıntı olmasını engelleyen filtreye sahiptir. Sağlıksız olan kireci engelleyen filtre ile steril sıcak su elde edebilirsiniz.

Ne Kadar Suyunuz Olduğunu Takip Edin!

Yemek yaparken ya da içecek hazırlarken farklı miktarda suyu ısıtmak isteyebilirsiniz. Kettle modelinin şeffaf penceresi ile içinde su olup olmadığını ve miktarını kolayca görebilirsiniz.

Gösterge Işıklı Düğme

Tefal Subito Select Inox kettle modelinde bulunan açma/kapama düğmesinin gösterge ışığı sayesinde cihazın durumunu anlamak kolaylaşır. Açık ve kapalı halde olduğunu ve kaynamayı ışıklı gösterge ile takip edebilirsiniz. Su kaynadığı zaman otomatik durma özelliği ile gereksiz enerji harcamanın önüne geçen işlevsel bir üründür.

Dönebilir Taban ile Kolay Kullanım

Mutfakta iş yaparken sürekli yerinizi değiştiriyor ve kettle tutma kolunun kolay ulaşabileceğiniz şekilde durmasını istiyorsanız, kablosuz 360° dönebilir tabana sahip Subito tam size göre!

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı Malzeme

Tefal Subito Select paslanmaz çelik inox malzemeden üretilir. Sürekli su ile temas halinde olan ürün, hijyenin bozulmaması için pasa ve korozyona karşı dayanıklıdır. Uzun süreli kullanımda dahi ilk günkü gibi kalır.

 Gizli Rezistans ile Güvenli

Tefal Subito Select Inox paslanmaz çelik kettle modelinde suyun ısınması için kullanılan rezistans gizlenmiştir. Rezistansın ömrünü uzatan ve performansını koruyan bu uygulama, elektrik kaçağı riskini de minimuma indirerek güvenliği artırır.

 Geniş Kapasiteli Hazne

 Tüm gün ihtiyaç duyduğunuz su miktarını tek seferde elde etmeniz için 1.7 L kapasiteli olarak imal edilen Tefal Subito Select, şık görünümünü işlevsellik ile bir arada sunar.

 Özellikler

  • Ürün: Tefal Subito Select Inox Kettle
  • Güç: 2400 W
  • Kapasite: 1.7 L
  • Materyal: Paslanmaz Çelik
  • Göstergeler: Su Seviyesi, Gösterge Işığı
  • Filtre: Kireç Kalıntı
  • Rezistans: Gizli
  • Taban: 360° Dönebilir
  • Özellikler: Kablo depolama, açma/kapama tuşu, otomatik durma

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.