Felicita Square Isı Ayarlı Elektrikli Kettle

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Görünümü ile Felicita Square

Felicita'nın Square modeli, mükemmel bir tasarıma, kolay sıcaklık kontrolüne ve baristalar için profesyonel kullanım sağlayan özel kaz gagasına benzeyen dökme ağzına sahiptir. Bu sayede kahvelerinize ideal miktarda sıcak su dökebilir, kahvelerinizi uygun ısıda pişirebilirsiniz.

Felicita Square ile Su Sıcaklığı Kontrolü

Felicita Square, 40 derece ve 100 derece arasında 1 derecelik artışlarla sıcaklık kontrolü yapabileceğiniz elektrikli su ısıtıcısıdır. Böylece kahve çekirdeklerine uygun sıcaklığı belirleyebilir, çayınızı demleyebilecek ısıya ayarlayabilir veya herhangi bir özel içeceği hazırlarken Felicita su ısıtıcısından yardım alabilirsiniz.

Siyah ve Matın Mükemmel Birleşimi

Siyah ve mat yüzeyi, uzun kıvrımlı dökme ağzı ve elektrikli çalışma tabanı ile her bir detayı düşünülmüş şık bir su ısıtıcı olan Felicita Square, mutfağınızda veya ofisinizde kullanmak için uygundur.

Sıcak Tutma Fonksiyonu ile Zahmetsiz Kullanım

Sıcaklık regülatörü önceden belirlenmiş bir sıcaklıkta ısınan suyu 60 dakika sıcak tutabilir. Önceden belirlenmiş sıcaklığa ulaştığında ve açılıp kapatıldığında uyarı verir.

Ergonomik ve Rahat

Özel tasarım kettle tutma sapı ele tam oturur ve mat yüzeyi sayesinde kayma yapmaz. Isıdan etkilenmeyen tutma sapı, su dökmek için ideal açıda tutulabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Paslanmaz Çelik İç Yüzey

Uzun yıllar kullanılabilecek malzemelerden yapılan Felicita Square kettle, paslanmaz çelik iç yüzeyi ile konforlu kullanım sunar. Temizlemesi ve bakımı kolay çelik sayesinde suyun kısa sürede ısınmasına katkı sağlar ve bu sayede daha az enerji tüketimi yapar.

Çok Fonksiyonlu Kontrol Düğmesi

Açıp-kapama ve su sıcaklığı ayarlarını yapabileceğini fonksiyonlu düğme hem çevrilebilir hem de basılabilir özel bir tuştur. Ayarladığınız ısı derecesini, tuş üzerindeki ekran sayesinde görebilir ve kahve/çayınız için ideal ısıyı hemen elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 600 ml
  • Güç: 1,2 kW
  • Ağırlık: 1,1 kg
  • Ölçüler: 300 × 193 × 200 mm

Teknik Özellikler

Gösterge Işığı
YOK
Güç (w)
1200 W
Üretim Yeri
İtalya
Ürün Tipi
SU ISITICISI
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Gövde Malzemesi
ÇELİK
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
FELİCİTA SQUARE ISI AYARLI ELEKTRİKLİ KETTLE
Su Kapasitesi
0.6 LT
Ana Renk
SİYAH
Ağırlık (kg)
1
Boyutlar (gxyxd) (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
FELICITA
Henüz yorum yok