Arnica Kayzer IH36090 1800 W 1.7 L Gizli Rezistanslı Su Isıtıcısı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Su Kapasitesi

1.7 litreye kadar su kaynatabilen ısıtıcı, gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız sıcak suyun tamamını tek başına karşılayabilir. Dilerseniz yemek yaparken dilerseniz de kendinize ve sevdiklerinize sıcak içecek hazırlarken anında sıcak suyu hazır hale getirebilirsiniz.

Özel Kireç Filtresi

Isıtıcının ağzında yer alan ve temizlenebilen kireç filtresi sayesinde kullandığınız sıcak su daima kireçten ve diğer partiküllerden arındırılır. Bu sayede hem sağlıklı hem de çok daha lezzetli şekilde sıcak suya ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kapanma Emniyeti

Su ısıtıcıda suyunuz kaynadıktan sonra cihaz çalışmasını otomatik şekilde durdurur. Bu sayede hem enerji tasarrufu sağlamış olursunuz hem de su ısınana kadar ısıtıcının başında beklemek zorunda kalmazsınız.

360 Derece Dönebilen Hazne

Paslanmaz çelik taban üzerinde 360 derece dönebilen tasarıma sahip olan Arnica su ısıtıcısı, bu özelliği sayesinde tabana çok daha kolay şekilde oturur ve kullanım anlamında büyük avantaj sağlar.

Gizli Rezistans Tasarımı

Isıtıcı içerisine gizlenmiş şekilde yer alan rezistans, hem kolay temizlik imkânı sağlar, hem güvenlidir hem de rezistansın kireç ile temasını keserek cihaz ömrünü arttırır.

Susuz Çalışma Emniyeti

Cihazın sahip olduğu susuz çalışma emniyeti sayesinde siz dalgınlıkla içinde su olmadan ısıtıcıyı çalıştırırsanız bile otomatik şekilde çalışmayı durdurarak olası tehlikelerin önüne geçer. Bu sayede hem cihaz ömrü uzar hem de istenmeyen kazaların önüne geçilir.

Modern Tasarım

Metal tasarımı ve modern çizgileri ile mutfağınızın gözde ürünlerinden olacak olan Arnica su ısıtıcı, kullanışlı yapısının yanı sıra görsel anlamda da yüzünüzü güldürür.

Kolay Kavrama Sağlayan Kulp

Kolay kavranabilen ve elden kaymayan şekilde tasarlanan kulp yapısı sayesinde ısıtıcı içerisinde sıcak su taşırken çok daha güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler 

  •          Isıtıcı Hacmi: 1.7 litre
  •          Güç: 1800 W
  •          Kireç Filtresi: Var
  •          Paslanmaz Taban: Var
  •          Susuz Çalışma Emniyeti: Var
  •          360 Derece Dönebilen Taban: Var
  •          Su Kaynayınca Otomatik Durma Emniyeti: Var
  •          Gizli Rezistans: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.