Braun KF7120BK Filtre Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kahve İçin En Doğru Tat

90 yılı geride bırakan Almanya merkezli tüketici elektroniği devi Braun, ortaya koyduğu hayat kolaylaştıran ergonomik ve yenilikçi ürünleri ile evlere konfor kazandırıyor. Teknoloji ile birlikte değişen dünyaya yön veren markalardan biri olan Braun'un geliştirdiği ürünler, dünyanın dört bir yanında kullanıcıya güven veriyor. 
KF7120BK akıllı teknolojiler ile geliştirilmiş ergonomik yapısı sayesinde filtre kahvelerin ihtiyaç duyduğu aromayı kusursuz bir şekilde oluşturabilen Braun KF7120BK Filtre Kahve Makinesi; kahve deneyimini keyifli, pratik ve eşsiz bir hale getiriyor. Braun Filtre Kahve Makinesi, demleme konusunda sağladığı optimizasyon özelliği ile kahve için en doğru tadı kendiliğinden sunuyor. Filtre kahve makinesinin yalnızca performansı değil, dış görünüşü de büyük dikkat çekiyor. Modern görünüm, mutfaklarda şık bir görsellik yaratıyor.

Fincan Ayarı

Kahve hazırlama sürecinin tamamı manuel bir şekilde ayarlanabiliyor. 4 farklı fincan büyüklüğü ve 3 farklı lezzet sertliği arasında dilediğiniz seçimleri yapma özgürlüğü sunuyor.
Manuel bir ayarlama yapmak istemeyenler, akıllı teknolojiler sayesinde kusursuz kahveye kolayca ulaşabiliyor. Braun'un ortaya koyduğu teknolojiler sürecin tamamını pratik hale getiriyor.
Kahve çekirdeğinin sertliğine bağlı olarak farklı uygulamalar yapan makine, her zaman en doğru aromayı vadediyor. 

Sıcak Karaf

Makinedeki sıcak karaf, kahvenizin her daim ilk anki sıcaklığını korumasına yardımcı oluyor. Kullanılan materyaller hem kahveye lezzet katıyor hem de filtre kahve makinesinin kullanım ömrünü artırıyor. Zaman ayarı fonksiyonu, kahvenize istediğiniz an kavuşabilme ayrıcalığı tanıyor. Braun filtre kahve makinesinde yapacağınız ayarlamalar ile her sabah uyandığınızda lezzetli filtre kahveniz birkaç dakika içinde sizin için hazır oluyor. Dayanıklı 900W motor farklı tarifler için gereken gücü ve hızı size sağlayacaktır.

Optimum Demleme

Optimum Demleme Sistemi sizin için doğru kahve ayarını seçer ve mükemmel aromayı hazırlar.

Kahve Sertliği Ayarlama

Kahve sertliğini dilediğiniz gibi (yumuşak/normal/sert) seçebilirsiniz

Zaman Ayarı

24 saat zaman ayarı ile dilediğiniz saatte kahveniz hazır.

1-4 Fincan

1-4 fincan büyüklüğünü seçin.

Damlama Önleyici Sistem

Sıcak karaf kahvenizi daima sıcak tutar. 12 bardak kapasitesine sahiptir. Damlama önleyici sistem ile beklemenize gerek yok. Braun kahve makineleri dilediğiniz zaman bir fincan kahve doldurmanıza imkan tanır. AromaCarafe'yi kaldırdığınızda filtre sepetinden kahvenin akışı durur. Taze pişirilmiş kahvenizin geri kalanının akması için tekrar içine yerleştirin.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.