Kitchenaid 5KSB1CPA 1,4 Litre Blender İçin Narenciye Sıkacağı Aksesuarı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

1 L Narenciye Sıkacağı K400 Artisan Blender Aksesuar

Narenciye sıkacağı, besin değeri açısından faydalıdır ve sağlıklı bir yaşam tarzı için harika bir araçtır. Bu 1 L'lik aksesuar ile K400 Artisan blenderi, meyve/sebze sıkacağına dönüştürün. Tutma yerine ve dökme ağzına sahip meyve/sebze suyu kabı, posa sepeti ve sıkacak dahildir. Limon, portakal, greyfurt ve daha fazlasından otomatik olarak taze narenciye suyu sıkmayı kolaylaştırır. İçmek için bardağa dökebilir veya hazırladığınız limonlu tart, limonlu ve sarımsaklı marinasyon sosu ve hatta havuç ve pembe greyfurt çorbası gibi gıdalara ekleyebilirsiniz! Enerji verici zengin tadın keyfini çıkarın. İşiniz bittiğinde narenciye sıkacağının tüm parçalarını bulaşık makinesine yerleştirmeniz yeterlidir. K400 blender için KitchenAid tarafından ayrı olarak satılan, isteğe bağlı başka aksesuarlar bulunur. 

K400 Artisan Blenderiniz İçin Narenciye Sıkacağı

Bu isteğe bağlı aksesuarla blenderiniz, göz açıp kapayıncaya kadar 1 L'lik narenciye sıkacağına dönüşür. Limon, misket limonu, greyfurt veya portakal suyu sıkmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı

İhtiyacınız Olan Her Şeye Sahip

Meyve suyunu seviyorsanız ihtiyacınız olan her şeye sahip bu BPA içermeyen narenciye sıkacağı, hayatı sizin için kolaylaştırır. Posa sepeti, sıkacağı ve dökme ağızlı meyve/sebze suyu kabı bulunur.

Misket Limonundan Greyfurta

1 L'lik narenciye sıkacağı ile tat alma duyularınızı harekete geçirin ve tariflerinizi tatlandırın. Narenciye meyvelerini, meyve suyuna dönüştürürken ardında posa bırakmaz. En kolay şekilde en pürüzsüz meyve suyunu hazırlayın.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KİTCHENAİD 5KSB1CPA 1,4 LİTRE BLENDER İÇİN NARENCİYE SIKACAĞI AKSESUARI
Üretim Yeri
ABD
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KITCHENAID
Henüz yorum yok