CVS DN 1294 Sharp Series Sophia Blender Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

1200 Watt Güç Sunan Motor

DN 1294 blender seti, 1200 W motor gücüyle çalışır. Yüksek motor gücü sayesinde ürünü kullanarak hamur işlerinden lezzetli soslara kadar birçok yemeği istediğiniz kıvamda ve lezzette hazırlayabilirsiniz.

Üç Farklı Kullanım Fonksiyonu

DN 1294; doğrama, çırpma ve öğütme fonksiyonlarını bir arada sunar. Bu fonksiyonlar için ürünün üç farklı aksesuarı mevcuttur. Tüm aksesuarlar, motor gövde üzerinde tek hareketle entegre edilme özelliğine sahiptir.

Güçlü Çırpıcı Aksesuar

Kek, krema ve pankek gibi yiyecekleri hazırlarken kullanabileceğiniz çırpıcı başlık, tek parçadan oluşur. Çelik yapısı sayesinde tüm gıdalarda güvenle kullanılma özelliğine sahiptir.

Kolay Kullanılabilen Doğrayıcı Hazne

DN 1294, 860 ml kapasiteye sahip olan doğrayıcı haznesiyle kolaylık sağlar. Hazne, ikili bıçak sistemiyle çalışır. Güçlü bıçaklarla çalışan doğrayıcıyı kullanarak sert sebze ve meyveleri parçalamanın yanı sıra etlerinizi de kıyma haline getirebilirsiniz.

Etkili Sonuçlar için Yüksek Kapasiteli Ölçü Kabı

Blender setinin 600 ml’lik ölçü kabı bulunur. Ölçü kabının üzerinde, ml göstergeleri yer alır. Bu göstergeler sayesinde yiyeceklerinize istediğiniz kıvamı ve lezzeti elde edebilmek için doğru ölçülerde eklemeler yapabilirsiniz.

Isıya Dayanıklı Öğütücü Aksesuar

DN 1294 blender setinin öğütücü aksesuarı, paslanmaz çelik yapısıyla güvenli ve uzun süreli kullanım sunar. Aynı zamanda çelik yapı, öğütücü gövdenin sıcak yiyeceklerle birlikte kullanılmasını sağlar. Bu sayede öğütücü aksesuarı, ocakta kaynamakta olan çorbalarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca güçlü bıçakları sayesinde öğütücüyü kullanarak muzlu ve meyveli süt gibi içecekler  de hazırlayabilirsiniz.

Kolay Temizlenebilme Özelliği

DN 1294’ün tüm aksesuarları makinede yıkanabilme özelliğine sahiptir. Çırpıcı aksesuarın entegre edildiği adaptörü ve motor gövdeyi ise nemli bir bez yardımıyla rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

İki Farklı Hız Seçeneği

Blender seti, turbo ve standart olmak üzere iki farklı hız seçeneği sunar. Hız seçenekleri için motor gövdenin üzerinde iki farklı tuş bulunur. Mayonez gibi hızla çırpılması gereken soslarda turbo, hassasiyet isteyen sıcak yiyeceklerin öğütülmesinde de standart hızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Blender Tipi: Çoklu set
  • Ölçü Kabı Kapasitesi: 600 ml
  • Gövde Malzemesi: Plastik
  • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 860 ml
  • Bıçak Özelliği: Çelik
  • Motor Gücü: 1200 W
  • Hız Kademe Sayısı: 2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.