Huawei Watch GT3 46 mm Akıllı Erkek Saat Deri

4,2
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Estetik Çizgilerin Bileğinize Dokunuşu

Huawei Watch akıllı saatin 46 mm olan kadranı parlak ve modern bir tasarıma sahiptir. Zarif kayışlar ile birleştiği zaman ise sofistike bir görünüm sunar.

Farklı Tarzları Deneyim

Değiştirilebilir kayışları sayesinde farklı tarzları deneyebilirsiniz. Cilde zarar vermeyen Viton kayış, saatinizin daha çok dikkat çekici olmasını sağlar.

Zahmetsiz Deneyimler Yaşayın

Huawei Watch akıllı saat döner kurma koluna sahiptir. Bu sayede ekranda yer alan uygulamaları rahatça yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yüksek yenileme hızına sahip olduğundan alarm saati ya da ses seviyesi gibi kontrolleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin için Nabzınızı Takip Eder

Hassas bir şekilde nabız takibi yapan cihaz en yorucu egzersizlerde bile nabzınızı doğru bir şekilde tespit edebilir. Bu özelliği sağlık verilerinize kolayca ulaşmanıza imkân verir.

Uzun Pil Ömrü ve Kablosuz Şarj Desteği

Kablosuz şarj desteği sayesinde şarj cihazınız olmadığı zamanlarda telefonunuzdan ters şarj bağlantısı sağlayabilirsiniz. Ayrıca tam şarj kapasitesi ile 14 güne kadar kullanılabilir.

Her Şeye Hazırlıklı Olun

Huawei Watch GT3 akıllı saat gün batımı ve doğumu saatlerini, farklı ay evrelerini ve gelgit değişimlerini size söyler. Ayrıca olası hava durumlarına karşı doğru ölçümler gerçekleştirerek sizi uyarır.

Kişisel Antrenörünüz

Geçmiş koşu deneyimini veriler aracılığıyla ölçerek size bilimsel olarak en uygun koşu antrenmanını hazırlar. Bu durum antrenman verimliliğinizi arttırır.

Geri Yönlendirme Navigasyonu

Yol tarifini kaydettiğiniz takdirde gerekli verileri toplayarak geri dönüş yolunda sizi doğru bir şekilde yönlendirir. Rotalar ve mesafeler hakkında bilgi vererek size rehberlik eder.

Teknik Özellikler

  • Kasa Boyutu: 46 mm
  • Saat Kayışı: 140-210 mm
  • Ekran: 1,43 inç AMOLED Renkli, Ekran
  • ROM: 4 GB
  • RAM: 32 MB

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
4,2 (1 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Kamera & Video
3,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
3,0