Philips DLC2528N Type-C Örgü Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Performanslı Hızlı Şarj

Cep telefonu ve tablet gibi elektronik cihazları geliştirilmiş teknolojisi sayesinde kısa sürede şarj eder. Hızlı şarj fonksiyonuna sahip data kablosu ile cihazlarınızın pilini doldurabilirsiniz.

Tüm Type-C Girişli Cihazlar ile Uyumlu

Type-C girişli tüm cihazları şarj etmek için geliştirilmiştir. Evde, ofiste, arabada ve dışarıda kullanabilir, cihazlar arası senkronizasyon işlemlerini güvenli şekilde tamamlayabilirsiniz. PC ve diğer Type-C girişli cihazlar ile hızlı bağlantı kurabilirsiniz.

Data Aktarımında Ultra Hızlı

Data aktarımında hız ve kalite konusunda beklentileri karşılayan kablo, USB uç sayesinde geniş kullanım alanına sahiptir. Ses, fotoğraf, video ve belge dosyalarını saniyeler içinde farklı cihazlara aktarabilirsiniz. Kesintisiz ve net veri aktarımı için güvenle tercih edebilirsiniz.

Örgülü Dış Yüzey ile Uzun Ömürlü Kullanım

Hassas yapılı iç kabloları koruyan dış yüzey, yüksek yoğunluklu örgülü iplerden üretilmiştir. Kırılma ve kopmalara karşı oldukça dayanıklı olan kaplama, uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

Sade ve Modern Tasarım Detayları

Beyaz renkli olarak tasarlanan şarj ve data kablosu, sade ve şık görünüme sahiptir. Parlak yapılı uçlar kullanıldığı cihaza estetik görünüm kazandırır.

Esnek Yapılı Dayanıklı Uçlar

Kablo uçları TPE yapı ile güçlendirilmiştir. Kabloya esneklik kazandıran TPE, bükülme ve kopmalara karşı güvenli bir yapı sunar. USB ve Type-C giriş uçları yüksek kaliteli malzeme yapıları sayesinde aşınmalara karşı oldukça dayanıklıdır.

Uzun Kablo ile Rahat Kullanım

1.2 metre uzunluğundaki kablo, cihazınızı şarj ederken kullanım avantajı sağlar. İdeal kablo uzunluğu sayesinde uygun priz aramadan her yerde şarj edebilirsiniz.

Aşırı Şarj ve Isınma Sorununu Engelleyen Yapı

Güvenli şarj için elverişli olan kablo, sabit akım sağlayarak pil tamamen dolduğunda gücü otomatik olarak durdurur. Aşırı şarj ve ısınma sorununu engelleyen kablo ile cihaz bataryasının korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kablo Uzunlugu: 1.2 m
  • Kablo Ucu: Type-C
  • Bağlantı: USB
  • Renk: Beyaz
  • Kullanım Tipi: Hızlı şarj etme ve data aktarımı
  • Dış Yüzey: Yüksek yoğunluklu örme yapı
  • TPE: Evet

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DLC2528N TYPE-C ÖRME ŞARJ KABLOSU
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
TYPE-C
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
1.2 M
Mfı Lisansı
YOK
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PHILIPS
Henüz yorum yok