Wiwu Earbuds 103 3.5mm Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ASTEL GRUP BİLİŞİM İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-144849

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

ASTEL GRUP BİLİŞİM İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-144849

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pratik Kullanım

Kablolu bir şekilde çalışır. 3.5 mm giriş ile bağlantı sağlanır. Kulak içine yerleşecek şekilde tasarlanmıştır. Oldukça kullanışlı bir kulaklık türüdür.

Mükemmel Tasarım

Kulak kepçesine takılan yumuşak silikon konforlu bir kullanım sağlar. Bu sayede kulaklarınıza rahat bir şekilde oturur ve yumuşak dokuda olduğu için kulağınızı acıtmaz.

Kaliteli Ses Deneyimi

Kuvvetli bass ve yüksek kalitede ses sistemi sayesinde rahat bir şekilde müziklerinizi dinleyebilirsiniz. En yüksek seste de müziklerinizi dinleseniz bile hiçbir şekilde sesler dışarıya yansımaz ve çevrenizi rahatsız etmemiş olursunuz.

Kontrol Elinizde

Akılı kontrol kumandası vardır. Bu kumanda sayesinde kolaylıkla ses açma ya da ses kapama işlemlerini yapabilirsiniz. Ses açma ve kısma , orta düğmeye 2 kere basıldığında önceki şarkıya geçme , uzun süre basıldığında siriyi aktif etme , 1 kere basıldığında şarkıyı durdurup başlatma ve gelen çağrıyı kabul etme 3 kere basıldığında sonraki şarkıya geçme özelliğine sahiptir.

Gürültü Önleyici Mikrofonu

Yüksek çözünürlüklü ses diyaframı ve gürültü önleyici mikrofonu vardır. Böylece telefon görüşmelerini yaparken dışarıdan gelen sesleri duymamış olursunuz. Her iki tarafa mikrofon ile sesler en net ve yalın şekilde ulaşır. Kolaylıkla ve hızlıca telefon görüşmelerinizi elinizi kullanmadan yapabilmeniz mümkündür.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WİWU EARBUDS 103 3.5MM KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KULAK İÇİ
Kulaklık Girişi
KABLOLU KULAK İÇİ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
WIWU
Henüz yorum yok