SanDisk Ultra Dual Drıve Go Type-C SDDDC3-064G-G46 64 GB Usb 3.1 Flash Bellek

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Ultra Hızlı Dosya Taşıma

OTG teknolojisi ve USB 3.1 konnektörü sayesinde 150 MB/sn aktarım hızında dosya transferi gerçekleştiren SanDisk Ultra Dual Drive, yüksek çözünürlüklü video ve fotoğraflarda çözünürlük kaybı yaşamasına da engel olur.

Telefon ve Tabletlerde Yer Açma Fırsatı

Akıllı telefon ve tablet bilgisayarların belleklerini boşaltmak için uygun harici flash bellek arayanlara hitap eden SanDisk Ultra Dual Drive, hızlı dosya taşıma özelliği, kompakt tasarımı e güvenli yapısı ile bir depolama biriminden çok daha fazlasını sunar.

Pratik Kullanım için Anahtarlık Halkası

64 GB depolama alanı ile fark yaratmasının yanı sıra pratik bir şekilde yanınızda taşıyabilmeniz için sağlam bir anahtarlık halkasına sahip olan SanDisk Ultra Dual Drive flash belleği, anahtarlığınıza veya çantanıza asabilirsiniz.

Pratik Otomatik Yedekleme

SanDisk Memory Zone uygulaması sayesinde fotoğraflardan videolara, belgelerden müzik dosyalarına kadar tüm kişisel dosyalarınızı tek dokunuş ile yedekleyebilirsiniz. Üstelik bunu belirli periyotlara yaparak telefon ve tablet bilgisayarınızın her zaman yeterli alana sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

Konnektörleri Koruyan Özel Tasarım

Hareketli tasarımı sayesinde konnektörleri koruma altına alabileceğiniz SanDisk Ultra Dual Drive flash bellek, bu sayede uzun bir kullanım ömrü sunarken kişisel verilerinizi de koruma altına alır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK ULTRA DUAL DRIVE GO TYPE-C SDDDC3-064G-G46 64 GB USB 3.1 FLASH BELLEK
Üretim Yeri
Çin
Usb Veri Hız Tipi
USB 3.1
Kapasite (mah)
64 GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Henüz yorum yok