Kodak USB Bellek OTG 64 GB Akıllı Telefonlar için

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Özel Döner Tasarımı ile Konforlu Kullanım  

Kodak USB, göz kamaştıran şık tasarımıyla dikkat çeker. Şık tasarımına ek olarak özel olarak tasarlanan döner platform özelliğiyle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. İhtiyacınız olan tarafını kolayca döndürerek kullanabilirsiniz.

Type-C Girişli Telefonlar ile Muhteşem Uyum 

Tüm Type-C bağlantı noktasına sahip akıllı telefonlar ile muhteşem bir uyum içerisinde çalışır. Telefonunuza takarak istediğiniz verileri depolayabilir ya da telefonunuza aktarabilirsiniz.    

Yüksek Depolama Kapasitesiyle Sınırsız Eğlence

64 GB depolama kapasitesiyle öne çıkan Kodak USB, hem çalışma hem de eğlence alanında size üstün bir deneyim sunar. Yüksek depolama alanı sayesinde istediğiniz veriyi USB’ye kolayca aktarabilirsiniz.    

Cihazlarınız Arasında Kolay Transfer

Bir ucu Type-C bir ucu da USB girişine sahip Kodak USB ile mobil cihazlarınız ve bilgisayarınız arasında kolayca veri transferi yapabilirsiniz. Müzik, fotoğraf ve istediğiniz içerikleri cihazlarınız arasında aktararak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.   

Yüksek Hızda Okuma ve Yazma Özelliği  

180 MB / sn okuma hızı sayesinde verilerinizi hızlı bir şekilde okuyarak aktarmaya hazır hale getirir. Verilerinizi okuduktan sonra, 20 MB / sn yazma hızıyla cihazlarınız arasında saniyeler içerisinde aktarmanıza yardımcı olur.

Kolay Taşınabilir Tasarımıyla Her Yerde Yanınızda

Hafif ve yer kaplamayan tasarımıyla istediğiniz yere götürebilirsiniz. Çantanızda, cebinizde kolayca taşıyabilir; iş yerinde, okulda, evde kısacası ihtiyacınız olan her yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.  

Dayanaklı Uçları ile Üstün Koruma

Kodak USB’nin metal uçları dayanaklı yapısıyla üstün bir koruma sağlar. Böylece verilerinizi güvenli bir şekilde aktarmanıza imkan tanıyarak cihazınızı korur.

Kodak Kalitesiyle Uzun Ömürlü Kullanım

Kodak markasının üstün teknolojisi ile üretilen USB, kaliteli tasarımıyla size uzun bir kullanıcı deneyimi vadeder. Yüksek kalite malzemeler eşliğinde tasarlanan Kodak USB çarpmalara, düşmelere ve darbelere karşı mükemmel bir koruma gösterir.  

Teknik Özellikleri

  • Marka: Kodak
  • Türü: USB
  • Kapasite: 64 GB
  • Mobil Cihaz Uyumluluğu: Android
  • Bağlantı Noktası: Type-C
  • USB: 3.0

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.