WD Elements 2 TB Taşınabilir Disk WDBU6Y0020BBK-WESN

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.03.2022
RENK

VP BİLİŞİM HİZ.SAN.VE TİC.A.Ş

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kısa Sürede Dosya Aktarımı

USB 3.0 sayesinde dosyalarınızı artık çok daha hızlı bir biçimde transfer edebileceksiniz. USB 2.0’a göre katbekat hızlı olan aktarım performansı sayesinde bilgisayar başında uzun süre beklediğiniz günlere veda edebilirsiniz. Hem USB 3.0 hem de USB 2.0 ile aktarım yapabildiği için pek çok cihazla uyumlu olan WD taşınabilir disk geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Performansı Destekler

Biriken dosyalar zamanla bilgisayarınızın performansını olumsuz olarak etkiler. Böylesi durumların önüne geçmek için 2 TB’lık depolama alanını kullanabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınıza ilk günkü performansına dönme imkanı tanırsınız.

Hafif ve Ufak

Çok makul boyutlarda olduğu için bir yerlere götürmesi oldukça kolaydır. Bu nedenle büyük ya da küçük hemen her çantaya rahatça sığar. Hafif yapısından dolayı her yere götürmek mümkündür. Hareket halindeyken bile bilgisayara bağlayıp kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 2 TB
  •  Arayüz: USB 3.0, USB 2.0
  •  Uyumluluk: Windows® 10, Windows 8.1 için biçimlendirilmiş NTFS. Diğer işletim sistemleri için yeniden biçimlendirme gerektirebilir. Uyumluluk, kullanıcının donanım yapılandırmasına ve işletim sistemine bağlı olarak farklılık gösterebilir.
  •  Boyutlar: 110.5mm x 82mm x 15mm

Kutu İçeriği

  • Taşınabilir sabit disk
  • USB 3.0 kablosu
  • Hızlı kurulum kılavuzu

Hafıza

Kapasite
2 TB

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
USB 3.2 Gen1 (USB 3.0)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.