WD Elements 2 TB Taşınabilir Disk WDBU6Y0020BBK-WESN

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kısa Sürede Dosya Aktarımı

USB 3.0 sayesinde dosyalarınızı artık çok daha hızlı bir biçimde transfer edebileceksiniz. USB 2.0’a göre katbekat hızlı olan aktarım performansı sayesinde bilgisayar başında uzun süre beklediğiniz günlere veda edebilirsiniz. Hem USB 3.0 hem de USB 2.0 ile aktarım yapabildiği için pek çok cihazla uyumlu olan WD taşınabilir disk geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Performansı Destekler

Biriken dosyalar zamanla bilgisayarınızın performansını olumsuz olarak etkiler. Böylesi durumların önüne geçmek için 2 TB’lık depolama alanını kullanabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınıza ilk günkü performansına dönme imkanı tanırsınız.

Hafif ve Ufak

Çok makul boyutlarda olduğu için bir yerlere götürmesi oldukça kolaydır. Bu nedenle büyük ya da küçük hemen her çantaya rahatça sığar. Hafif yapısından dolayı her yere götürmek mümkündür. Hareket halindeyken bile bilgisayara bağlayıp kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 2 TB
  •  Arayüz: USB 3.0, USB 2.0
  •  Uyumluluk: Windows® 10, Windows 8.1 için biçimlendirilmiş NTFS. Diğer işletim sistemleri için yeniden biçimlendirme gerektirebilir. Uyumluluk, kullanıcının donanım yapılandırmasına ve işletim sistemine bağlı olarak farklılık gösterebilir.
  •  Boyutlar: 110.5mm x 82mm x 15mm

Kutu İçeriği

  • Taşınabilir sabit disk
  • USB 3.0 kablosu
  • Hızlı kurulum kılavuzu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WDBU6Y0020BBK
Üretim Yeri
Tayland
Kapasite (mah)
2048 GB/2 TB
Dönüş Hızı (rpm)
5400 MB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Bağlantı Arayüzü
USB 3.0
Okuma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Yazma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
WD
Henüz yorum yok