Sandisk Extreme SDSQXA1-256G-GN6MN 256 GB MicroSDXC Hafıza Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Farklı Kullanım Alanları için Tasarlandı

Son teknolojik özellikler eşliğinde tasarlanan Sandisk Extreme hafıza kartı, size birçok alanda kullanma imkanı sunar. Bu hafıza kartını Android telefon, drone, aksiyon kamerası gibi cihazlara takarak kullanabilirsiniz.

Geniş Depolama Kapasitesinin Keyfini Yaşayın

256 GB gibi yüksek bir depolama alanı sunan Sandisk hafıza kartı sayesinde cihazlarınızda çok daha içeriği ve dosyayı depolayabilirsiniz. Böylece başka hiçbir depolama cihazına ihtiyaç duymadan eğlencenin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

USB 3.0 Okuyucu Uyumluluğu Sayesinde Hızlı Aktarım

Saniyede 160 MB aktarım hızına sahip olan Sandisk hafıza kartının USB 3.0 okuyucu özelliği verileri, içerikleri ve dosyaları aktarmak için muhteşem bir performans sunar. Böylece daha büyük dosyaları cihazlarınız arasında kısa bir süre içerisinde transfer edebilirsiniz.

Yüksek Hızlı Kullanım Özelliği

Yüksek çalışma prensibi ile tüm kullanım alanlarında kendisini belli eder. Hafıza kartının sahip olduğu A2 spesifikasyon özelliği ise size kusursuz bir kullanım ve hızlı uygulama çalıştırma deneyimi sunar.

Full HD Görüntü Kalitesi

Sandisk Extreme hafıza kartı sahip olduğu UHS hız sınıfı 3 ve video 30 derecelendirme özellikleri ile 4K UHD ve full HD video performanslarını beraberinde getirir. Bu özellikler sayesinde yüksek çözünürlüklü videoları en küçük detayına kadar kaydedebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK EXTREME SDSQXA1-256G-GN6MN 256 GB MİCROSDXC HAFIZA KARTI
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
256GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Henüz yorum yok