Sandisk Extreme SDSDXV6-064G-GNCIN 64 GB SDXC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Gpn Bilgi Teknolojileri San ve Tic A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Gpn Bilgi Teknolojileri San ve Tic A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Okuma Hızı

Sandisk Extreme SDSDXV6-064G-GNCIN, yüksek yazma hızının yanı sıra okuma hızıyla da iddialı bir profil çizer. Yüksek okuma hızı karttaki dosyaların hızlıca açılabilmesine olanak tanır.

Üst Düzey Malzeme Kalitesi

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan Sandisk Extreme SDSDXV6-064G-GNCIN yapımında kullanılan malzemelerle istenmeyen durumlara karşı koyar. Daha uzun bir kullanım ömrünü beraberinde getirir.

Kilit tuşu

Sandisk Extreme SDSDXV6-064G-GNCIN modelinde bulunan Lock tuşu kartın tek hamleyle kilitlenmesini sağlar. Bu sayede cihaz ile kart arasındaki veri akışı tamamen durdurulur. Gerekli durumlarda bu tuşun kullanılması karta virüs bulaşmasının önüne geçer.

Geniş Kullanım Alanı

Geniş bir depolama alanına sahip olan Sandisk Extreme SDSDXV6-064G-GNCIN hafıza kartı aynı zamanda geniş bir kullanım alanı sunar. MicroSD kart ile gönderilen okuyucu hafıza kartının bilgisayara takılarak kullanılabilmesini sağlar. Okuyucu çıkartıldığında ise hafıza kartı telefonlarla kullanılabilir.

Geniş Depolama Alanı

Verilerin güvenle depolanabilmesine olanak tanıyan Sandisk Extreme SDSDXV6-064G-GNCIN, 64 GB kapasiteye sahip geniş hafızası ile yüksek miktarda veriyi depolayabilir.

Yüksek Yazma Hızı

Sandisk Extreme SDSDXV6-064G-GNCIN hafıza kartı modeli, “ultra yüksek hızlı” anlamı taşıyan UHS-I standartlarında bir üründür. Saniyede 150 MB boyutluk veri yazabilen kart bu sayede veri aktarım sürecini hızlandırarak zaman kazandırır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK EXTREME SDSDXV6-064G-GNCIN 64 GB SDXC CLASS 10 UHS-I HAFIZA KARTI
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
64GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Henüz yorum yok