SanDisk 400 GB MikroSDXC SDSQUA4-400G-GN6MN 120MB/s A1 Class 10 UHS-I Ultra Hafıza Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Chromebook ile Çalışır

SanDisk Ultra® mikroSD™ UHS-I kart, Chromebooklarla sorunsuz şekilde çalışması için test edilip onaylanmıştır. Yani bunun doğru kart olduğundan emin olabilirsiniz. SanDisk Ultra® mikroSD™ UHS-I kart; size fotoğraflarınızı, videolarınızı, dosyalarınızı ve daha fazlasını depolama ve bunlara erişme özgürlüğü tanır. İlk andan itibaren içinizin rahat etmesi amacıyla Chromebooklarla sorunsuz şekilde çalışması için test edilip onaylanmıştır. 400 GB‘a kadar kapasiteler ile, saatlerce full HD video için alana ve içeriklerinizi hızlı taşımanıza yardımcı olacak 120 MB/sn‘ye kadar aktarım hızlarına sahip olacaksınız.

400 GB'ye Kadar Depolama Alanı

İster okul, ister iş, ister oyun için olsun fotoğraf, video ve diğer dosyalarınız için yeterli depolama alanını kolayca ekler. 120 MB/sn‘ye kadar inanılmaz aktarım hızları, fotoğrafları ve dosyaları hızlı taşımanızı sağlar.


Android™ Uygulamalarını Daha Hızlı Yükleyin

A11 dereceli SanDisk Ultra® microSD™ kart, daha hızlı uygulama açılışı ve performansı sunarak, Android uygulamaları için optimize edilmiştir. Sınıf 10 dereceli SanDisk Ultra® microSD™ kart, Full HD videoyu doğrudan karttan izlemek için harikadır. Yaşamdaki aksiliklere dayanmak için suya, sıcaklığa, röntgen ışınına, manyetizmaya ve darbeye dayanıklıdır.

Teknik Özellikler

  • Kapasite : 400 GB
  • Uyumluluk: MikroSDXC ve Barındırma Cihazlarını Destekleyen mikroSDXC UHS-I ile Uyumludur.
  • Boyutlar (L x W x H): 1.02mm x 14.99mm x 10.92mm
  • Ardışık Okuma Performansı: Up to 120MB/s

Hafıza

Bellek Kartı Formatı
MikroSDXC
Kapasite
400 GB

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.