Kodak U1 V10 Micro SD Hafıza Kartı 128 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Multimedya Dosyalarınıza Her Yerden Erişin

Kodak’ın geliştirdiği micro SD kart, fotoğraf, video ve grafik tasarım unsurları içeren multimedya dosyalarınıza dilediğiniz yerden erişim imkânı sunar. Ürün, zaman ve mekân sınırlarını kaldırarak söz konusu materyalleri düzenlemenizi ve paylaşmanızı hatırı sayılır seviyede kolaylaştırır. 

SD Adaptör Yardımıyla Yüksek Cihaz Uyumluluğu

Micro SD kartın paket içeriğinde bir adet SD adaptör yer alır. İlgili adaptör, kartın farklı tipteki elektronik aygıtlarla uyumlu şekilde kullanılmasını mümkün kılar. Kodak hafıza kartı; akıllı telefon, fotoğraf makinesi, tablet, laptop, masaüstü bilgisayar ve drone dahil olmak üzere, birçok farklı cihaz ile entegre biçimde çalışır. 

Geniş Depolama Kapasitesi

128 GB depolama alanına sahip olan hafıza kartı, çeşitli elektronik aygıtlarınızın hafızasında ihtiyaç duyduğunuz miktarda yer açmanıza yardım eder. Model geniş depolama kapasitesinin de katkısıyla teknoloji tutkunlarından tam not alır. 

U1 ve V10 Hız Sınıfılarına Merhaba Deyin

Kodak micro SD Hafıza Kartı, UHS hız sınıfı (U1) ve video hız sınıfı (V10) segmentlerinde bulunur. Full HD (1080p) çözünürlükte video kaydetmeniz ve oynatmanız için optimize edilen hafıza kartı, üstün hız sınıflarıyla beklentilerinize tam anlamıyla cevap verir. 

360° Ürün Görünümü

U1 V10 hafıza kartı, şeffaf ve enine yapısının yardımıyla 360° şeffaf görünüm sunar. Ürünün hem paket içeriği hem de fiziki özellikleri kullanımı tamamen işlevsel hâle getirmeye yöneliktir. 

Gelişmiş Okuma ve Yazma Hızları

Veri transferi için biçilmiş kaftan niteliğindeki harici bellek, 25 MB/saniyeye varan yazma ve 85 MB/saniyeye varan okuma hızı vadeder. Ürün, farklı cihazlar arasında farklı türdeki dosyaları rahatça göndermenizi mümkün kılarak özellikle iş yaşamında size önemli ölçüde pratiklik kazandırır. 

Daha Hızlı Uygulama Performansı

Android 6.0 ve üzeri işletim sistemi versiyonlarına göre geliştirilen hafıza kartı, A1 APP bazında daha hızlı uygulama performansını bünyesinde barındırır. Cihaz, Android işletim sisteminin temel gereksinimlerini karşılayan uygulamalarda optimum performans yaratmak üzere tasarlanır. 

Kodak Kalitesi Daima Yanınızda

Tasarladığı veri depolama ürünleri ile de kullanıcıların beğenisini kazanan Kodak, 128 GB kapasiteli U1 V10 hafıza kartıyla da dört dörtlük kullanıcı deneyimini destekler. Nitekim ürün de markanın kullanıcı odaklı üretim anlayışını başarıyla temsil eder.

Teknik Özellikler

  • Yazma Hızı: 25 MB/s
  • Okuma Hızı: 85 MB/s
  • Full HD (1080p) Video Desteği: Var
  • Kapasite: 128 GB
  • SD Adaptör: Var
  • Hız Sınıfı: UHS (U1)
  • Video Hızı Sınıfı: V10

Hafıza

Bellek Kartı Formatı
MicroSD
Kapasite
128 GB

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.